Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Перший танець молодихКожне народне свято має свої традиції, а весілля і поготів, вони зберігаються та дещо змінюються із часом. Однією з таких є весільний танець, що зародився ще у стародавніх слов'ян і мав форму хороводу. Причому, в ті далекі часи, у весільному танці веселилися тільки гості, а молодята змушені були чинно сидіти за весільним столом. І такий порядок зберігався досить довго.

Перший танець молодих
Кардинальні зміни відбулися тільки в дев'ятнадцятому столітті, коли зародилася система з навчання бальних танців. Вмінню танцювати надавалося настільки велике значення, що до програм усіх навчальних закладів обов'язковим предметом були введені уроки «танцю». Людина, яка не вміла танцювати, не могла сподіватися на певне визнання у суспільстві, тому із часом танець став невід'ємною частиною суспільного життя. Такого ж значення набувають і весільні бали, де й зародилася традиція першого танцю наречених.

Перший танець молодят - це щось на зразок своєрідної історії про їхні почуття, яку розповідають мовою танцю, передають емоції, переживання, довіру одне до одного. Цей танець є безмовним освідченням в коханні.

Перший весільний танець завжди займав чільне місце в урочистій церемонії, тому що задавав тон усьому торжеству, саме він спричинився до зародження ще однієї прикмети, згідно з якою, за манерою його виконання пророкують майбутнє життя молодої пари. Недарма гості на весіллі уважно стежать за нареченими, зауважують всі емоції на їх обличчях.

Та все ж, якщо ви не вмієте танцювати вальс - не впадайте у відчай, ви можете взяти уроки у хореографа і зробити гарний постановочний танець, який вразить всіх глибиною почуттів. Мелодію для першого танцю можна вибрати будь-яку, головне, щоб вона зворушила ваші закохані серця.

Джерело: весільний журнал «До і після ВЕСІЛЛЯ».
27.07.2010              сьогодні 1, з початку місяця 49, всього 12524◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info