Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Перший раз... до секс-шопуВи одружені вже біля трьох років. Влаштований побут, карапуз уже робить перші кроки, зранку – робота, ввечері – вечеря і телевізор, два рази на тиждень - секс… Ось так починається рутина. Ви, як люди освічені, розумієте, чим це загрожує вашому шлюбові. От і вирішуєте вперше в житті завітати до секс-шопу. Молодці! Тільки дозвольте запитати: «А за чим ви туди йдете?». Ну раз самі ще не знаєте, то пропонуємо вам абетку «гарячого» асортименту. А допоможе нам у цьому магазин інтимних товарів «Sex shop».


Афродизіаки
Термін походить від імені богині кохання Афродіти і означає речовини, які стимулюють статевий потяг та сексуальне збудження. На полицях секс-шопів афродизіаки присутні у вигляді засобів для зовнішнього та внутрішнього застосування. Перші – це креми, гелі, масажні олії, ароматичні свічки. Інші – краплі та таблетовані препарати. Основною складовою останніх найчастіше є вітаміни А та Е (сприяють виробленню статевих гормонів), адаптогени типу женьшеню (знімають втому), психостимулятори (наприклад, кофеїн), екстракти тропічних рослин (муіри пуами, даміани, гуарани, йохимбе). Інтим-товари з афродизіаками поділяються на ті, що призначені лише для чоловіків, лише для жінок, та універсальні.

Вагінальні кульки
Слугують для зміцнення «жіночих» м’язів, посилення чутливості та для додаткового збудження. А міцні м’язи – це легкі пологи та коротший термін післяпологової адаптації. Вагінальні кульки є різних розмірів, з різних матеріалів, є кульки зі зміщеним центром ваги.

Вібратор
Чи не найвідоміший товар секс-шопів. Однак мало хто знає, що винайшли його ще у 18 столітті як медичний апарат для лікування жіночої істерії або, як її тоді називали, «сказу матки». І сьогодні деякі сексологи рекомендують використовувати вібратор для розвитку жіночої чутливості та здатності відчувати оргазм.

Духи з феромонами
Нерідко феромони ототожнюють з афродизіаками. Однак це не зовсім вірно. Феромони – летючі речовини, що виділяють шкірні залози як людей, так і тварин. І головна їх функція – через органи нюху передати протилежній статі «привабливу інформацію» про власника цього невидимого запаху. Тоді як афродизіаки просто допомагають організму гостріше переживати сексуальні відчуття. Духи з феромонами виконують ту ж функцію, що й природні аналоги. Кілька крапель – і ви найбажаніші для своєї половинки.

Еротична білизна
Не плутайте з білизною сексапільною. Хоча друга також широко представлена в інтим-магазинах, однак мова йде про іншу. Це трусики, ліфчики з вирізами на «потрібних» місцях, корсети з лебединим пухом, - словом усе те, що як буденну спідню під сукню не одягнеш. Еротична білизна збудливо діє не лише на того, хто її споглядає, але й на того, хто її демонструє.

Еротичне взуття
Ботфорди, черевички, босоніжки на високих підборах – це завжди сексуально. І звичайні моделі взуття також не позбавлені таких елементів. Однак взуття еротичне відрізняється більшою відвертістю, матеріалом (лак, латекс), кольоровою гамою. Словом, його купують не для того, щоб в ньому ходити, а для того, щоб в ньому бути, самі розумієте під час якого процесу…

Змазка, любрикант
Засоби, що полегшують тертя. Зазвичай вони органічного походження, здебільшого на натуральному і синтетичному воску. Просто необхідні при порушенні секреції, щоб зробити процес справді приємним.

Певна річ, це лише крихітна частина того, що можна придбати в «любовному» магазині для вдосконалення інтимної складової подружнього життя. Але головне – це ваше спільне бажання бути привабливими один для одного так само, як і на початку відносин. Тоді, завітавши в магазин інтимних товарів, ви легко оберете те, що сподобається вам обом.

Автор: Валерія Климчук.
Джерело: весільний журнал «До і після ВЕСІЛЛЯ».
18.08.2010              сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 7600◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info