Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Перший весільний танець: 5 варіантів незвичних постановокСлоган «Танцюйте так, наче ніхто не бачить» не дуже підходить для весілля. Надто, коли це перший танець молодят. Їх у цей момент бачать всі! Тому танцювати треба так, щоб це було ефектно, красиво і неповторно. Наприклад, як наступні п’ять пар, які завдяки своїм оригінальним першим весільним танцям стали справжніми зірками Youtube.


 
Яскравий, емоційний і красивий весільний танець сьогодні доступний кожним нареченим. Причому не залежно від хореографічних здібностей і танцювального досвіду у минулому. Адже ефектний перший танець молодят – це не обов’язково складна постановка. Креативність та наполегливість у танцзалі, помножені на щире кохання, творять дива. І при перегляді наступних роликів ви у цьому переконаєтеся…


 
Ці п’ять пар до поставки першого танцю підійшли по-різному. Одна наречена весело «запалювала» у кросівках. В іншому випадку наречений влаштував для своєї обраниці сюрприз, запросивши співати пісню першого танцю її виконавця. А ще в одній поставці наречені підготували танцювальний флеш-моб за участю дружок та дружбів… Але усі ці танці схожі одним, найважливішим – радісними, піднесеними емоціями самих наречених та їхніх гостей.
Нехай ця підбірка буде для вас натхненням і мотивацією створити свій особливий перший весільний танець. Сподіваємося ви не забудете поділитися ним згодом із Парою молодою ;)

28.09.2016              сьогодні 1, з початку місяця 34, всього 2131◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info