Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

Підсумки вікторини до Дня Валентина14 лютого на День захоханих на Ух-радіо були підбиті підсумки вікторини до Дня Валентина. Щодня на хвилі „УХ-радіо„ проходила радіо-гра «Поціль у яблучко». Усі охочі пари, попередньо реєструвались, а потім приходили на відверту розмову у студію „УХ-радіо”. Ведучі задавали закоханим одні і ті ж питання. Ті пари, чиї відповіді співпадали, ставали претендентами на перемогу. У день закоханих у прямому ефірі з невеличкого лото тону витягнули імена переможців.
Ними стали Пришляк Ігор та його кохана Галина Рудик.
 
Переможці вікторини Ігор та Галина Рудик
Пан Пришляк, ніби передчуваючи свою перемогу, вирішив навіть зранку завітати на Ух-радіо. Хлопець пожартував, що прийшов, бо знає, що переможе. Але жарт справдився, він отримав поїздку вечірнім містом на лімузині від весільної агенції „Масея” та романтичну вечерю в ресторані «Арт-Авеню».

- Наші відповіді співпали, бо ми, незважаючи на те, що зустрічаємось 2,5 місяці, добре знаємо одне одного, - каже Галина Рудик, - ми кожного дня зустрічаємось, говоримо про найрізноманітніше.

Дівчина каже, що не чекала на День Валентина такого свята. Галина переконана, що поїздка вечірнім містом запам’ятається на все життя. А романтична атмосфера в ресторані створила відповідний настрій.

- Коли ми їхали у лімузині, то обіймались, говорили, милувались, - каже Ігор Пришляк. – Мені здавалось, що я у казці. Перехожі оглядались на нас. Здавалось, що для нашого лімузина немає ні ям, ні машин, ні світлофорів. Було дуже приємно.
Переможці вікторини Ігор та Галина Рудик
Вечеря у ресторані також запам’яталась хлопцю. Зазвичай він відпочиває на природі, біля вогнища. Вечеря в ресторані його вразила витонченістю та екзотичністю. Сподобалось вино та музика. Хлопець дуже радий, що взяв участь у вікторині Ух-радіо, адже День Валентина для нього і його половинки був схожий на казку.
24.03.2010              сьогодні 1, з початку місяця 3, всього 6941◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info