Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«ПІДВІШЕНА КАВА» вже в ТернополіІталійська традиція «пригощання незнайомця кавою» в Україні переросла на повномасштабний соціальний проект, до якого щодня долучається новий заклад. Відтепер «підвісити» каву чи будь-що інше з меню можна і у тернопільському ресторані «Галич»!

Ця добра ідея народилася в Неаполі, а поширилася – завдяки соцмережам. Одного дня італійський сценарист Тоніо Гуерра розповів на своїй сторінці про випадок, який побачив в одній з кав'ярень: “Заходять дві людини і кажуть: “Каву – 5 філіжанок. Дві ми вип'ємо зараз, а три підвісьте”. Платять за п'ять, а випивають свої дві. Раптом бачу якусь темну постать.. Вже біля самих дверей розумію, що це бідняк. Він зазирає і питається: “Є підвішена кава?”.

Цей пост обійшов Інтернет і у багатьох містах світу, на різних континентах звичайні відвідувачі кав'ярень, ресторанів та магазинчиків почали пригощати один одного: напоями, тістечками та іншими продуктами й напоями... В Україні цей рух отримав назву “Відкриті долоні”, ідейним натхненником та координатором якого є харківський журналіст Зураб Аласанія. Спільно із друзями Зураб розробив концепцію та символіку соцпроекту. Тож тепер, якщо ви побачите на дверях чи вікні якогось закладу піктограму “Відкриті долоні”, знайте: тут відвідувачі дарують та приймають один від одного подарунки.Нещодавно до цього переліку додали і ресторан “Галич, який першим в Тернополі дав своїм клієнтам можливість зробити хай маленьку, але добру справу – пригостити незнайомця якимось напоєм чи стравою.

“Ми одразу прийняли рішення долучитися до “Відкритих долонь”, щойно дізналася про цей рух з телебачення та Інтернету, - розповіла “Парі молодій” власниця закладу Галина Головецька. – Адже це гарна традиція, яка спонукає на добрі діла, об'єднує людей, дає відчуття причетності до чогось важливого і щирого. Тому ми, не вагаючись, виготовили необхідну поліграфію із символом ”Відкритих долонь” та обладнали місце для “підвішених” замовлень. Далі – справа за нашими гостями: дарувати та приймати частування один від одного”.

Автор: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода


10.12.2011              сьогодні 2, з початку місяця 25, всього 5026◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info