Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Підв'язка нареченоїУ перекладі з французької підв'язка означає «підколінна западина», тобто гумка, яка тримає панчоху. Це зараз в нашому розумінні подв’язка - це елемент весільного вбрання нареченої, а раніше вони використовувалися, щоб підтримувати панчохи. Це прикраса у вигляді гумки, прикрашеної красивими мереживами, бантиками, квіточками. Носити підв'язку прийнято на правій нозі, трохи вище за коліно.

Весільна підв'язка нареченої

Погодитеся, якось несправедливо виходить... Наречена кидає букет неодруженим дівчатам, даючи тим самим надію тому, хто зловив букет, на швидкий шлюб. А що ж чоловіки? Не дивлячись на усталену суспільну думку, що чоловіки бояться шлюбу, все-таки багато хто з них не проти завести сім'ю та діточок. Так от, спеціально для них, не так давно, придумали традицію кидати підв'язку нареченої в натовп неодружених чоловіків.

Таку традицію придумали не слов'яни, вона прийшла до нас із заходу. Раніше, побувавши на весіллі і принісши додому хоча б маленький клаптик одягу жениха або нареченої, означало щастя і благополуччя в сім’ї. Тому на весіллі всі гості намагалися «увірвати» шматочок наряду молодих. Звучить дико, чи не так? Так от, щоб врятувати молодих від такого варварства, придумали, що підв'язка нареченої приносить особливе благополуччя. Але чоловіки, добряче випивші, постійно намагалися стягнути підв'язку з ноги нареченої. Тоді традицію видозмінили - підв'язку може зняти тільки жених і кинути в натовп чоловіків, а той, хто зловив і буде тим самим щасливчиком, який незабаром знайде сімейне щастя. Наречена, у свою чергу, щоб не образити жінок, кидала весільний букет.

До речі, в Північній Америці наречена одягає навіть дві підв'язки. Одну вище за коліно, а другу - на 5-7 сантиметрів вище першої. Першу жених знімає і прилюдно кидає неодруженим друзям, а друга залишається на нареченій і називається вона «медова». Як ви вже здогадалися, цю саму другу пов'язку чоловік знімає з дружини наодинці в першу шлюбну ніч.

Як не дивно, за традицією підв'язку прийнято кидати до того, як наречена кине свій букет. Але зараз це не має значення і, як правило, ця дія відбувається майже під кінець свята, після того, як гостей пригощають тортом.

Коли підійде час кидати підв'язку, візьміть наречену на руки і посадіть або поставте на стілець. Навколо зберуться друзі. Акуратно підведіть спідницю і намацайте руками підв'язку. Потім ослабте гумку і знімайте її, злегка підвівши і притримуючи ногу нареченої. Деякі вважають за краще робити це зубами. Але буває, що плаття нареченої дуже пишне, щоб без зусиль намацати під ним підв'язку, а вже тим більше зняти її зубами. У такому разі (або якщо наречена відчуває себе некомфортно, піднімаючи спідницю перед гостями), ви можете попросити молоду власноручно зняти і дати її вам, це цілком нормально і коректно. Потім стаєте спиною до чоловіків і, подібно до того, як наречена кидає букет, кидаєте підв'язку. Врахуйте, що підв'язка по вазі дуже легка, тому бажано прикласти сили до кидка, інакше вона може впасти прямо поряд з вами.

Кажуть, що чоловік, котрий спіймав підв'язку, незабаром ожениться і буде дуже щасливий у шлюбі. А також прийнято, щоб чоловік, що зловив підв'язку, наступний танець танцював з жінкою, що зловила букет нареченої. І під час танцю поволі надягав підв'язку на дівчину. Кидати друзям наречений може необов'язково підв'язку, а наприклад, квітку з букета нареченої.

Порада дівчатам при виборі підв'язки: вона повинна за кольором гармоніювати з панчохами і туфлями. Як правило, підв'язка білого кольору, рідше червоного. Зараз їх дуже великий вибір. Ви можете прикрасити її намистинами, мереживами, стразами, бісером. Якщо у вас сукня не чисто білого кольору, а присутні інші кольорові відтінки, то можете підібрати підв'язку теж не чисто білу, а з кольоровими вставками в тон плаття.

Весільний портал Пара молода
10.11.2009              сьогодні 1, з початку місяця 33, всього 9808◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info