Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«Пісочна фея» Оксана Мергут про «Wedding Avenue BRIGHT EVENT 2017»11-12 березня у Чернівцях відбулося щорічне весільне шоу. Побувала на заході і Пара молода та зустріла там відому «пісочну фею», керівника Центру анімаційних мистецтв, засновницю мережі дитячих студій пісочної анімації Оксану Мергут. Її враження від Wedding Avenue BRIGHT EVENT 2017– далі…

Вітаємо, Оксано! Скажіть, будь ласка, чи вперше ви на чернівецькій весільній  виставці?
Доброго дня! Рада вас бачити! Наш Центр анімаційних мистецтв втретє взяв участь у цьому грандіозному заході. Адже ми вірні чернівецькій весільній індустрії, так само як і вдячні нашим замовникам та організаторам свят за довіру до нас!


Чим цьогорічний захід відрізняється від попередніх?
Весільне шоу цього року набуло ще більшої популярності. На виставку приїхало у декілька разів більше фахівців, ніж минулого року. Причому не лише з самих Чернівців, але й з інших міст: Хмельницького, Кам’янця–Подільського тощо.

Також хочу відзначити професіоналізм організаторів – Віктора Шубіна та Ірини Радуляк, їхньої команди. Вони провели дійсно велику та якісну роботу: гідно проанонсували подію, забезпечили грамотну організацію простору для  представлення учасників на виставкових місцях.

Крім того, цього року виставка несла благодійну мету. Кошти, виручені з «Wedding Avenue BRIGHT EVENT 2017», організатори передали на допомогу хворій  дитині ведучої Наталії Горбаченко.


Як ви оцінюєте відвідуваність цієї події нареченими?
Для  нас, спеціалістів  весільного бізнесу, це дуже важливо! І організаторам справді вдалося привабити велику кількість відвідувачів, майбутніх наречених, їхніх батьків та друзів. Гості на «Wedding Avenue BRIGHT EVENT 2017» могли як особисто поспілкуватися з усіма, хто пропонує свої послуги, так і побачити неймовірні виступи, які надалі  можна замовити на своє свято.

А що скажете про шоу-програму дійства?
Організатори продумали, щоб на сцені весь час було весело, активно, лірично,  динамічно: від розіграшів  сертифікатів та головних призів, до презентації ведучих і виступів  артистів  з неперевершеними та оригінальними номерами. 


Які оригінальні номери представив ваш Центр анімаційних мистецтв?
Цього року  ми  представили новий вид пісочної легенди із вдячністю батькам та магічну двосторонню світлову анімацію. На стенді діяли постійні майстер-класи із ноу-хау «анімація світлом при світлі».

Чи плануєте приїхати у Чернівці на весільну виставку наступного року?
Так, звичайно, плануємо відвідувати чернівецькі заходи, присвячені розвитку  весільної справи. Висловлюємо ще раз велику вдячність організаторам за Велику  справу, рівень якої вони весь час підвищують – і тим є взірцем для всієї української весільної індустрії!

Всеукраїнський весільний портал «Пара молода»


15.03.2017              сьогодні 1, з початку місяця 16, всього 1613◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info