Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода


 

Малювання піском пісочне шоуВишукане мистецьке шоу, яке створить атмосферу вишуканості, підтвердить статус вашого свята, додасть йому романтики та шарму. Пісочна анімація- це дивовижне шоу, що створюється піщинками в онлайн.

Ціна від: 7500 грн.

Адреса:
вул Архітектора Артинова, 12а, Вінниця, Вінницька область, 21000, проспект Коцюбинского, 20

Телефон:
(067) 430-03-34
(063) 320-24-56

websiteinstagram

  Яскрава шоу програма на ваше весілля за унікальним сюжетом про ваше кохання.           Мистецтво найкраще розкриваю почуття і емоції, тому у всі часи монархи, перші особи держав дарували коханим картини, складали пісні і оди, присвячували вірші.
Шоу пограма Пісочна анімація Magik це унікальний творчий проект, що поєднує
=художній твір пісочної графіки
=авторську ліричну поезію
=музичний емоційний колаж

і створює цільний емоційно-естетичний перформанс, тобто вистава, в якій твором вважають  дії автора, за якими глядачі спостерігають в режимі реального часу. 

     Художник бере  в руку пісок і починає малювати ваші портрети: завершений твір змінюється просто перед вами перетворюючись у інше зображення.  Картини змінюються наче кадри улюбленого фільму, переходять  одна в одну  і тримають інтригу таємничості до самої кульмінації. Магія пісочної анімації зачаровую реалістичністю своїх образів і  швидкістю з якою створюються малюнки.
      Ось картина  вашої першої зустрічі: наречений тримає квіти і усміхається  і раптом інтер’єр за вами  змінюється  і  силою  художнього образу майстер  переносить вас у затишну  кав’ярню, де коханий робить вам пропозицію. Ви щасливі і закохані, ваші погляди зустрілись і ніжна усмішка легко торкнулась ваших вуст. Серце тріпочеться від хвилювання і ви міцно тримаючись за руки пливете гомінкими вуличками міста, переповнені почуттями туди, куди веде вас рука художника. Намальована історія і реальне життя на мить  сплітаються в суцільну картину приємних спогадів, яку художник Сергій Магденко створив із вашої розповіді за допомогою художніх образів, вашої улюбленої музики і техніки пісочної анімації.  

         тому що ви варті лише найкращого


сьогодні 2, з початку місяця 21, всього 2198

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info