Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

План підготовки до весілляЗнаєте, через що у більшості молодят перед їх весіллям виникає «синдром наречених»? Через ту величезну кількість справ, які вони мають зробити перед святом. Головні завдання перемішуються з другорядними, підсилюються емоційністю майбутньої події, накладаються на пошук компромісу між вподобаннями наречених… І якщо в цьому всьому не навести лад – то безлад почнеться у голові. Пропонуємо припинити паніку і підійти до підготовки весілля системно. Спланований графік дій – ось що вам потрібно. І він вже перед Вами!

План підготовки до весілля. організація весілля
За 7-5 місяців до весілля
Заведіть записник, куди будете вносити всі записи і розрахунки по весіллю. У першу чергу, організуйте стіл переговорів з основними учасниками події. Виберіть базову та резервну (у разі накладки обставин може знадобитися) дату вашого весілля. Визначте усе необхідне: скільки, де і в якій кількості. Складіть бюджет весілля та попередній список гостей. Продумайте офіційну частину церемонії та зберіть інформацію про те, що потрібно для державної та релігійної реєстрації шлюбу.

5-4 місяці до весілля
Час купувати весільне вбрання та каблучки, вибирати запрошення, домовлятися з фотографом, відеооператором, тамадою, музикантами або DJ-єм. Краще зайнятися цим заздалегідь, оскільки найчастіше у гарних фахівців розклад свят складений навіть на 8-10 місяців. Замовте також феєрверк та весільний кортеж. При замовленні автомобілів сплануйте графік поїздки та прогулянки. Оберіть місце «медового місяця».

3-2 місяця
Продумайте оформлення банкетного залу. Підшукуйте перукаря та візажиста. Ви також повинні подбати про житло для тих гостей, хто приїде здалеку. Виберіть місця для весільної прогулянки та музику для весільного танцю. Якщо потрібно – пройдіть уроки танцю. Купіть весільні аксесуари: келихи, стрічки, запрошення, бонбоньєрки. Підготуйте картки для розсадження гостей, якщо необхідно.

1-1,5 місяця
Замовте букет для нареченої й бутоньєрки для нареченого та гостей. Обдзвоніть гостей для підтвердження їх присутності. Остаточно коректуємо весільне меню та закуповуємо напої для весільного банкету.

1 тиждень - 3 дня
Зверніть увагу на весільні туфлі, можливо їх потрібно “розносити”. Пройдіться по всьому списку, впевніться, чи все йде за планом. Не забудьте перевірити: кількість гостей, план їхнього розташування в банкетному залі; весільне меню; сценарій весільного дня. Погодьте всі зроблені замовлення, уточніть час і місце.

Поради молодятам.
Готуючись до весілля, завжди починайте з основних речей (послуг), а вже потім – деталізуйте за своїми вимогами та баченням цієї прекрасної події. Не беріть всю підготовку весілля «на свої плечі». Залучайте батьків, свідків, друзів і розподіляйте певні обов’язки між ними. Це дозволить заощадити вам час і сили. Або в цей момент Ви зробите іншу, важливішу, справу. Головне – спробувати виконувати головні завдання, дзвінки і покупки заздалегідь. Тоді якщо відбудеться зміна плану, у вас буде час швидко знайти вихід з положення.

Весільний портал «Пара молода»
05.04.2010              сьогодні 1, з початку місяця 48, всього 16051◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info