Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Пляжні церемонії: 16 фотоідейЦеремонія одруження на пляжі доступна не лише для тих, хто вирішив зіграти весілля поблизу моря. Бо якщо поряд з вами є хоч якесь водоймище – річка, озеро чи навіть маленький ставочок, то у спекотне літо кращого місця для проголошення шлюбних обітниць годі шукати… І наступна фотопідбірка вам це доведе.

Головною перевагою такого виду виїзної церемонії є, звичайно, фантастичні декорації, даровані самою природою. Водне плесо із відображенням літнього блакитного неба, багато денного світла, смарагдовий килим з трави або ж білий та теплий пісок під ногами… На фоні цього антуражу дуже виграшно виглядають стільці для гостей навіть найпростішої конструкції із мінімальним декором.

Як варіант – можна влаштувати абсолютно пляжний формат: коли усі гості сидітимуть на спеціальних, стилізованих під ваше весілля, килимках під красивими пляжними парасолями. Крім того, ви можете потішити запрошених на ваше свято такими зворушливими і тематичними дрібничками, як: пляжні шльопанці, парасольки від сонця, вітрячки, флюгера тощо. Не кажучи вже про те, що саме на пляжних церемоніях доречними будуть різноманітні, хай вигадані, але дуже красиві обряди: засипання молодятами різнокольорового піску у сонячний годинник як символ злиття їхнього життєвого часу, закорковування спільного бажання у пляшку і спускання її на воду, відчалювання у далеке плавання паперових корабликів із побажаннями гостей та ін. І, звичайно, образ молодят для такого свята також має право бути дуже демократичним, легким та вільним.

Словом, в організації пляжної церемонії простору для фантазії вам точно не забракне. Натхнення вам при виборі концепту і нехай наступні фотоідеї вам в цьому допоможуть!

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода» 


29.05.2014              сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 4959◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info