Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Подаруйте коханим часЧас – невидима, невловима матерія, яку людина завжди прагнула підкорити, змінити, повернути. Але максимум, на що спромоглася – це навчитися вимірювати. Спершу – дуже умовно (сонячними, пісочними приладами), потім – з точністю до мілісекунди. І ось тепер годинникові стрілки бігають по колу у нас на зап’ястку, допомагаючи планувати час та нагадуючи про швидкоплинність життя. Словом, мова піде про особливий подарунок – годинник, як символ того, що ви готові провести з коханою людиною якнайбільше мілісекунд разом.


Відділ годинників «Престиж-час». м. Тернопіль, вул. Живова, 15а, ТЦ «Дарувати не можна відмовитись». Багатьом людям складно поставити кому у даному вислові. І винен у цьому забобон про те, що подарований годинник призведе до розлуки. Містифікація часу така ж стара, як і сонячний годинник. Не може здоровий глузд перемогти побоювання? Тоді візьміть за годинник гривню – і сміливо ставте кому після першого слова.

Кварцеві чи механічні? Механічні годинники дорожчі за кварцеві у 2-3 рази, але не тому що кращі, просто деталей у них більше, складання кропітке. А от переваг в експлуатації значно менше. По-перше, механіка чутлива до ударів, а по-друге – не вирізняється особливою точністю. Приміром, техінструкції більшості механічних годинників допускають похибку у 45 секунд. Тобто за тиждень неточність в часі може становити 3-5 хвилин, тоді як кварцеві «можуть собі дозволити» лише 2 хвилини похибки на рік, а сучасні елементи живлення (зі світловою підзарядкою, зокрема) забезпечують таким годинникам практично вічну роботу.

«Час – це гроші». Як часто ми переконуємося у правоті Б. Франкліна, особливо, коли заходимо до годинникової крамниці. А коханому (коханій), певна річ, хочеться подарувати най-, най-… кажемо «найкраще», розуміємо – «найдорожче». Проте існують деякі особливості «годинникової» мови. Вважається, що вартість годинника повинна відповідати місячному прибутку його власника. Бажана наявність кількох «часових» механізмів у гардеробі, адже одяг ми обираємо відповідно до події, так само і з годинниками: представницький – на переговорах, спортивний – на відпочинку, фешн-модель – на вечірці

Виробники, марки. Якщо вино – то французьке, якщо годинник – то швейцарський. Це не просто стереотип. Позаяк швейцарська годинникова індустрія одержала таку репутацію не одноденним піаром, а столітньою працею. Одержала – і утримує на гідному рівні й тепер. Наприкінці ХХ ст. з’явився, правда, сильний конкурент – Японія, який запропонував споживачу кварцовий винахід за помірну ціну. На що провідні швейцарські марки (Tissot, Hamilton, Pierre Balmain Swiss Watches, сК Calvin Klein Watches, Longines, Rado, Omega, Breguet та ін.) відповіли утворенням потужної корпорації «Swatch-group». І саме цей гігант виготовляє відомі механізми ETA і Ronda, які, до речі, постачаються на виробництва інших (не лише швейцарських) компаній. Тож даний ринок і сам працює як годинник. Є чітка ієрархія марок за призначенням та класом, і кожен має свого споживача. Спробуємо відобразити цю класифікацію годинників, аби допомогти вам із вибором подарунку.

Класичні. Лаконічна краса, лише чорний або білий циферблат, з додаткових функцій допустимі дата, світовий час, репітер. Марки: Tissot, Longine, Rolex, Jacques Lemans, Frederique Constant

Функціональні. Годинник та кілька приладів – в одному. Компас, висотомір, термометр, тонометр, барометр, корекція часу за супутником, крокомір - можливі функції незліченні. Марки: Casio, Timex, Tissot (серія T-Touch).

Фешн-бренди. Оригінальні дизайнерські форми, інкрустоване коштовне каміння. Марки: Alfex, Calvin Klein, Leshik, Armani, Elite.

Патріотичні. Можна придбати лише в Україні, на циферблаті – символіка тризубу. Марка: «Клейнод».

Оригінальний у сенсі «справжній». Хочете бути певні, що придбали справді оригінальний годинник? Найкраща гарантія – покупка в офіційного представника бренду. Відрізнити його з-поміж інших легко – у нього обов’язково наявний сертифікат та фірмовий каталог, кожна марка представлена на фірмовому дисплеї, кожен годинник – на фірмовій підставці.

Поза часом. Із часом у годинника двоякі стосунки. З однієї сторони він його вимірює, а з іншої – як витвір мистецтва залишається поза ним. Тобто годинник – це завжди актуальний та корисний подарунок, а з гравюрою – ще й дуже особистісний. Перефразовуючи вислів Мольєра, на завершення можна сказати: «Хто подарував час – подарував все».

Автор: Валерія Климчук.
Редакція дякує власнику відділу годинників «Престиж-час», Миколі Булату, за інформаційну допомогу у підготовці статті.
Джерело: весільний журнал
«До і після ВЕСІЛЛЯ».
26.05.2010              сьогодні 2, з початку місяця 5, всього 6972◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info