Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Подати заяву на шлюб он-лайн вже можна до усіх РАЦСів УкраїниСистема, що діяла з 20 липня у Київській, Одеській та Дніпропетровській областях віднедавна запрацювала по всій Україні. Тож тепер подати заяву на вступ у шлюб через Інтернет можна у будь-який орган державної реєстрації актів цивільного стану.


Програма запроваджена для того, щоб послуги у ДРАЦС можна було отримати швидко, якісно, без черг, а також для запобігання корупції. Діє вона на основі розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 № 669-р «Про реалізацію пілотного проекту у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» та наказу Міністерства юстиції України від 09.07.2015 № 1187 «Про запровадження пілотного проекту щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет».
Подання заяв з реєстрації актів цивільного стану через Інтернет
Так, на веб-порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» кожен охочий може подати заяву про державну реєстрацію шлюбу. Спочатку потрібно пройти первинну реєстрацію. Відтак на електронну адресу користувача веб-порталу надійде пароль для входу в особистий кабінет. Тепер сміливо можна подавати заяву про державну реєстрацію шлюбу. Просто і доступно. 

Як розповіла начальник відділу ДРАЦС РС Тернопільського МУЮ Ольга Говорченко, якщо ви не маєте цифрових підписів, то засвідчити заяву таки доведеться особисто в обраному відділі ДРАЦС. При чому поставити підписи мають обоє молодят і впродовж трьох днів після подання заяви он-лайн, але не пізніше одного календарного місяця до обраної дати реєстрації шлюбу. Адже заява вважається дійсною з моменту підписання і вже від цієї дати потрібно відраховувати дату розпису, реєстрації шлюбу.
Окрім заяви на вступ у шлюб, через дану систему можна подати й інші документи, зокрема:
  • заяву у сфері державної реєстрації актів цивільного стану з питань державної реєстрації народження дитини, розірвання шлюбу, зміни імені, отримання повторного свідоцтва про державну реєстрацію акта цивільного стану чи витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, не виходячи з дому;
  • оплатити з використанням платіжних систем у режимі он-лайн послуги відділів державної реєстрації актів цивільного стану;
  • здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану із зазначенням зручних для громадян дати та часу;
  • отримати консультації працівників відділів державної реєстрації актів цивільного стану за результатами розгляду надісланих через веб-портал заяв або звернень.
17.09.2015              сьогодні 1, з початку місяця 33, всього 12856◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info