Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Подробиці зірваного весілля солістки гурту «Artik & Asti»Близько року тому солістка популярного українського гурту «Artik & Asti» Анна Дзюба анонсувала своїм фанатам весілля у 2020-му. Її нареченим став сорокарічний бізнесмен Станіслав Юркін, якого дівчина довгий час приховувала від сторонніх.

Подробиці зірваного весілля Анни Дзюби - солістки гурту «Artik & Asti»

Сам же чоловік не побоявся публічності, вдруге зробивши Анні пропозицію на сцені під час виступу її гурту.

Не дивно, що після такого освідчення всі з нетерпінням чекали того весільного дня «Х». Тому, вже влітку популярні таблоїди почали майоріти публікаціями про ймовірне таємне весілля Дзюби і Юркіна. А причиною тому стало те, що співачка ніколи не знімала обручку і завжди нареченого називала «мій чоловік». Фанати у соцмережах обговорювали й можливу вагітність дівчини.Тому, цими вихідними, у розмові з Аллою Міхеєвою - кореспондентом шоу «Вечірній Ургант» - Анна заявила, що весілля ще не було, однак воно все-таки відбудеться, але з датою поки не визначилися. 

«Наше весілля було заплановане на 12 червня 2020 року, але карантин вніс корективи. 12 червня він був у самому розпалі, і ми побоялися щось організовувати, - розповіла співачка. - Наразі церемонію перенесли на невизначений термін».

Відзначимо, спочатку Анна і Станіслав приховували стосунки, навіть їздили на відпочинок у різних автівках/літаках і зустрічалися вже у номері готелю. Але зараз закохані часто публікують спільні фото і з'являються вдвох на заходах та не соромляться показувати свої почуття.

Підготувала Віта Конопляста, весільний портал Пара молода


17.12.2020              сьогодні 1, з початку місяця 35, всього 159◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info