Банкетний зал Сюрприз
Весільний салон ЕЛАНА Тернопіль Весільний бренд Hadassa Jasmine Empire | Wholesale wedding dressesArt Clinique - клініка дерматології та косметології
 
 

Дизайн-студія Оксани ПолонецьДизайнерські вишукані вечірні та весільні вишиті сукні, сукні для випускного балу, повсякденний діловий одяг з вишивкою. Замовлення індивідуальних виробів.

Адреса:
Київ, вул.Хорива, 39-41, оф.84

Телефон:
(097) 988-38-38
(044) 592-90-46

Електронна пошта: polonets@mail.ru
Сайт: www.polonets.prom.ua

Оксана Полонець ― амбіційний та успішний український дизайнер. Її бренд отримав визнання і розвиток не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Покази Оксани Полонець регулярно проходять на різних виставках, модних шоу та зіркових заходах. У 2015 році покази дизайнера відбулися в Чикаго і Нью-Йорку.  ЇЇ одяг зміг завоювати серця своїх постійних клієнтів , серед яких є відомі особистості та артисти .
   У свої колекції Оксана Полонець завжди вкладає особливий сенс. Кожне її творіння наповнене особливою філософією, головна ідея якої ― легкість, позитивні думки, справжня краса.
   Дизайн-студія Оксани Полонець розпочала свою діяльність в 2003 році. Ми обрали вишивку як основний вид діяльності невипадково.  Адже український національний одяг вже багато  століть є відомим в Україні і далеко за її межами. Використовуючи символи, елементи вишивки наші предки показували своє ставлення до оточуючого світу. Кожен малюнок, орнамент, колір несли глибокий зміст. Спочатку вони служили  оберегу, пізніше вони стали чудовими прикрасами для оселі та одягу. Вишитий одяг став обов'язковим елементом для всіх українців. Для його носіння немає ніяких вікових обмежень: він личить всім – від немовлят до літніх людей. Існують багато видів вишитого одягу: від буденної  вишиванки до справжнього витвору мистецтва для особливої нагоди.
   Наша студія –  це коллектив майстрів, які вміло поєднують сучасні тренди зі старовинними орнаментами. Ми створюємо не просто святковий стильний образ, а й  наповнюємо його особливим змістом. Його несе вся наша продукція, яка  є авторською розробкою.
   У нас Ви можете придбати вишукані вечірні та весільні вишиті сукні, сукні для випускного балу, повсякденний діловий одяг з вишивкою.  Також в нашій студії  Ви зможете підібрати прекрасні аксесуари (штучні квіти ручної роботи, сумочки, фату та багато іншого). Але крім того, є можливість купити не лише готовий вишитий одяг, а й замовити індивідуальне вбрання, в якому Ви будете виглядати незрівнянно на будь-якому заході. 
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 106, всього 14556

Ми в соцмережах:
facebook instagram twitter google+ pinterest YouTube

Пара молода
Про нас
Реклама
Партнери
Проекти
Весільний Раут
Фотоконкурс
Каталог Пара молода

2006-2017 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info