Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

«Половина Пути» від Анастасії ПриходькоНова пісня відомої української співачки Анастасії Приходько тісно пов'язана з її складним розставанням з батьком своєї дитини і заміжжям зі шкільною любов'ю.

Анастасія Приходько презентує нову пісню «Половина Шляху»Відома українська співачка Анастасія Приходько презентує нову пісню «Половина Шляху» . Автором музики і слів виступили Олена Кіпер та Олег Борщевський. Робота над композицією проходила в Москві, куди співачка виїхала будувати нове життя після складного розставання з батьком своєї дитини. Концерти, ефіри, запис нового альбому - в Москві Приходько впритул взялася за роботу. Приїхавши до Києва на гастролі, співачка зустріла свою шкільну любов, і залишатися байдужою і продовжувати життя в Москві вже не могла. Любов пройшла випробування відстанню, а минуле залишилося позаду.

Анастасія Приходько: "Половина шляху" - це половина шляху до любові ! Але іноді люди не можуть пройти цей шлях разом! Якщо людина сказала що любить, вона повинна йти до кінця, а не через дрібниці рвати відносини. Ця пісня про те, як зберегти любов! Всупереч усьому! Ми повинні прощати, любити, не дивлячись ні на що!
 

Через деякий час, пріоритети були розставлені, бажання любити і бути коханою перемогло, Анастасія повернулася до Києва і вийшла заміж.

Зараз співачка активно працює над новим альбомом, в який увійде пісня «Половина шляху», а в кінці місяця пройдуть зйомки кліпу на цю пісню. Над кліпом працюватиме відомий український режисер Євген Тимохін.
19.01.2014              сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 2207◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info