Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 

  
 
◄ Попередня   Наступна ►

ПОМНОЖ НА ТРИКомпанія STDIAMOND пропонує свою допомогу і дарує щомісячно одну пару золотих обручок нареченим з метою надання допомоги у становленні нової молодої сім'ї в Україні .

Обручки, спеціально розроблені для цієї програми, несуть на собі логотип «ХЕПІПІПЛ» і покликані дарувати щастя на довгі роки молодій сім'ї, служити нагадуванням про можливість кохання двох сердець.

Прагнучи заохочувати найдостойніших, компанія STDIAMOND висуває до пар умову - один з молодят повинен бути відмінником у навчанні (підтверджується документом про закінчення навчального закладу з відзнакою).

Додаткові досягнення (документально підтверджені) збільшують ваш шанс стати обраними. Для формування повного уявлення про вас, відправляйте якомога більше інформації: фотографії, копії документів, що підтверджують ваш статус, опишіть вашу історію.

Розгляд заявок проводиться в перший робочий день місяця, наступного за місяцем подання заявки. Обрана пара буде повідомлена про результат за вказаними контактними даними. Які не пройшли відбір можуть подати заявки заново в наступному місяці. Якщо комісія не вибере пару кандидатів з поданих заявок за місяць, пара кілець переходить на наступний місяць і, таким чином, будуть обрані дві пари для вручення обручок ХЕПІПІПЛ.

Кращий показник ефективності програми ХЕПІПІПЛ - кількість щасливих молодят, на сьогодні надано допомогу 29 молодим сім'ям України!

Подробиці на сайті: http://stdiamond.ua/wedding_rings/happypeople#/1
03.06.2014              сьогодні 1, з початку місяця 9, всього 3300◄ Попередня   Наступна ►

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info