Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Поради молодятам, або як правильно вибирати золоті прикрасиБудь-яке «ювелірне» золото є сплавом металів.
Основні компоненти - срібло, мідь і золото. Проба визначається співвідношенням цих компонентів і говорить про якість сплаву «ювелірного» золота. Наявність в сплаві 58,5% золота відповідає 585-ій пробі, 75% золота - 750-ій пробі. Чим більше процентний вміст золота в сплаві, тим вище проба і вище вартість. Найчистіше золото - червоне, в ньому більше 90% самого золота, відповідно на ньому ставлять 900-у пробу і вище. Позначення проби у різних країнах розрізняється. У більшості країн застосовується метрична система проби, вона показує число частин благородного металу в тисячі вагових одиниць сплаву. У США, Великобританії та деяких інших країнах користуються системою каратів. При цьому чистий благородний метал без будь-яких добавок прийнято вважати за 24 карата. Іноземні виробники використовують таку категорію вимірювання чистоти золота, як 1К [карат] - «Karat». Не потрібно плутати з мірою ваги коштовних каменів «carat», обидва еталони в українській мові позначаються одним словом. Розрізняють основні ознаки якості - це золото 24К, яке можна порівняти з «нашим» червоним золотом, 21К, 18К і 14К - по зменшенню чистоти золота і його дорожнечі.
- У наш час можна знайти золото самих різних проб. Найвищою пробою золота можна вважати золото 958 проби. У нас також зустрічаються ювелірні вироби 750, 583, 500, 375 проб.

Порада:
Як радять фахівці, якщо на гладку поверхню упустити з висоти 10-15см кільце, виконане на високому рівні, то колечко підстрибне з приємним мелодійним дзвоном. Кільце зі швом від паяння впаде приглушено.

Для збільшення міцності і одержання специфічних властивостей - потрібного відтінку і блиску, до чистого золота додаються різні метали, такі як мідь і срібло. А додавання в сплав додаткових елементів, наприклад, паладію або цинку дає різне забарвлення дорогоцінному металу. Таким чином, виходить рожеве, жовте і біле золото. Важливо запам'ятати, що проба золота не впливає на його колір. Тобто золото однакової чистоти або проби, що одне і теж, може бути різних відтінків.

Автор: Світлана Щедріна, спеціально для порталу «Пара молода»
 
26.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 29, всього 7068◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info