Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Правила поведінки із чоловіками
Є речі, про які чоловіки майже ніколи не говорять нам жінкам. Їм простіше змовчати, стерпіти, аніж довго пояснювати, що їм зовсім не хочеться, щоб ми так поводились. Та й не чоловіча це справа робити зауваження, скаржитись, просити зробити так і отак. У таких ситуаціях вони довго витримують погляд і зітхають у надії, що ми все зрозуміємо. Часом ми розуміємо, а часом ні, бо думаємо, що така дрібничка аж ніяк не мала б зачепити чоловіка. Ну по-перше, ми, жінки, завжди чинимо правильно, а по-друге, він – чоловік, а тому – сильний, неемоційний, витривалий та й узагалі нічого йому не станеться… і у цьому ой як помилаємось.

Не домагайтесь рівноправ’я.
Ви – жінка – ніжна, слабка і беззахисна, він – чоловік – всемогутній, всезнаючий і всесильний. Він – голова сім’ї і без нього ви пропадете. І навіть якщо ваш чоловік гидує задавити павука у домі, не вміє розкрутити розетку, у спортзалі був лише на 1 курсі університету, а всі питання у сім’ї вирішуєте ви, він мусить свято вірити, у свою важливість і першість. Якщо ж переконуватимете, що тут головна ви, то матимете злого і закомплексованого чоловіка, ніколи не дочекаєтесь допомоги, і потроху усі зовсім не жіночі і нелегкі справи самотужки тягнутимете на своїх плечах, ну ви ж бо – сильна.

Йдіть на компроміс, якщо бачите, що для чоловіка це важливо.
У нього давно запланована зустріч із друзями, а ви тягнете його у гості до своєї мами з ультиматумом: «або моя мама і я, або вони». Або ж чоловік цього літа дуже хоче поїхати на відпочинок у Карпати, а ви – у Туреччину (лише через те, що там побували усі подруги), то варто задуматись і може справді поступитись. Адже кохання – це і мистецтво програвати.

Не починайте сварки через дрібниці.
Заляпане дзеркало у ванній, розпаровані шкарпетки, немита чашка…і ще сотня прибамбасів. При поганому настрої, жінки через це можуть пів дня сваритись і ще зо два гніватись. Будьте певні, воно того не вартує. Та й узагалі сваритись треба мудро. Зазвичай, жінки починають сварку зі слів: «от так ти робиш завжди», далі йде перечислення усіх чоловікових вольних і невольних гріхів, доходить до весільного костюма, який був куплений на тон темніший, «аніж я просила» і закінчується словами: «навіть не хочу з тобою говорити». Чоловік так і не зрозумівши, що від нього хотіли, заспокоюється, що у жінки просто поганий настрій. Мудра дружина спокійним тоном скаже конкретно, що її не влаштовує і як би вона хотіла це вирішити. Чоловіки – не телепати, у них не настільки добре розвинута інтуїція, тому завжди говоріть точно, чого ви хочете.

Часто хваліть його і він намагатиметься бути кращим.
Подруги, родичі, а особливо його друзі мають знати, що у вас – найкращий чоловік. Він і чайник полагодить, і на кухні допоможе, і пальто завжди подасть, і у ліжку неперевершений, одним словом – ідеальний. Хваліть за кожну спробу зробити щось хороше, а за зроблене – удвічі похваліть. Чоловікові надзвичайно потрібне визнання і захоплення коханої жінки.

Поважайте його друзів і право на спілкування з ними.
Навіть якщо ви свято переконані, що ці вічні холостяки доведуть вашого порядного чоловіка як не до межі розпусти, то до алкоголізму точно, ніколи не говоріть цього коханому, а тим більше його друзям. Інакше отримаєте тавро «мегери», а чоловік – «підкаблучника». Ви завжди раді їх бачити (навіть о 4 ночі на каву), ви завжди, мило посміхаючись, накриєте стіл, ви ніколи не будете видзвонювати коханого з вимогою негайно повернутись, якщо він пішов з ними на пиво, на футбол чи просто поговорити про життя. А тим більше не скажете: «Забороняю тобі з ними спілкуватись, нащо вони тобі у тебе є сім’я». Бо найбільше чого бояться чоловіки після одруження – це тотального обмеження свободи і глузливих : «Ну що відпросився у своєї на годинку».

Категорично не можна фліртувати з іншими чоловіками, а тим більше його друзями.
Чоловіки страшенно не люблять, коли інші думають, що у них легкодоступні дружини. Спокусницею варто бути лише у спальні, а на людях демонструвати цілковиту відданість коханому, це викличе захоплення і повагу до вас з боку інших.

Не порівнюйте його з сусідом, братом, чоловіком подруги.
Коли ви сказали заповітне «так», ви раз і назавжди вирішили, що цей чоловік, для вас – найкращий у світі. Порівняння сильно б’є по чоловічому его. Та й чи приємно було б, якби вам постійно нагадували, а Валя краще готує, а у Тані фігура – мрія, а Ані Лорак – взагалі ідеал.

Не обмовляйте його маму, сестру, тітку, навіть якщо вони ще та сімейка.
Коханий сам добре розуміє, що мама іноді набридає своїми порадами, що сестра могла б толерантніше робити вам зауваження, і від того, що ви постійно нагадуватимете: «Зроби щось із своїми родичами, вони мені у печінках сидять», ваші стосунки лише погіршаться. І не дай вас Боже, настроювати його проти них. У ситуаціях, що стосуються родинних справ чоловіка, краще змовчати.

Готувати треба багато, смачно, а головне уміти.
Так, чоловіки люблять попоїсти. Якщо ви думаєте, що з часом «підсадите» його на вівсянку, йогурт і літній салатик, то помиляєтесь. І ще, ніколи не дивуйтесь: «Ти що хочеш усі котлети доїсти? Господи, та тебе не догодуєшся».

Цікавтесь справами свого коханого.
Але не тоді, коли він приходить з роботи без настрою, а ви без упину: «Що ти цілий день сьогодні робив?». Любить він футбол, поцікавтесь, за яку команду вболіває, хто тренер. А загалом, чоловіки люблять демонструвати свою обізнаність, тому він сам охоче розкаже, хто був чемпіоном світу 5 років тому, хто до якої групи належить і чому варто змінити тренера збірної Італії.

Ну і найважливіше правило, зрозуміло, любити свого чоловіка. Дивувати, інтригувати і бути для нього королевою.

Автор: Марія Паращак, спеціально для весільного порталу «Пара молода»
05.09.2010              сьогодні 1, з початку місяця 19, всього 5936◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info