Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ПРЕСТОН БЕЙЛІ В УКРАЇНІНеймовірна подія в історії декору і флористики! Вперше в СНД! Демонстрація найбільш високооплачуваного флориста світу Престона Бейлі (США)!

24 березня 2013 у серці західної України - місті Львові - відбудеться унікальна зустріч зі всесвітньо відомим флористом-декоратором Престоном Бейлі (Preston Bailey).

Престон Бейлі (Preston Bailey)
 
Організатор: Brigida (Львів)
Офіційний партнер: Flower Show (Київ)

Описати масштабність робіт Престона Бейлі складно навіть найталановитішому журналісту. Це втілення мрії! Це незвичайно, граціозно, захоплююче, казково! Це треба бачити!
Престон Бейлі (Preston Bailey) зробив собі ім'я, організовуючи заходи і втілюючи квіткові фантазії для таких знаменитостей як Дональд Трамп, Опра Уїнфрі, Ума Турман, Джоан Ріверс, Донна Каран, Лайза Мінеллі, Кетрін Зета-Джонс, Майкл Дуглас та ін. Його талант зробив його одним з найвідоміших оформлювачів заходів у світі.

Після 27 років роботи Престон Бейлі став відомий, завдяки своїй здатності повністю перетворювати сірі, звичайні інтер'єри у розкішні, театральні постановки за участю глядачів, втілюючи фантазії своїх клієнтів у хвилюючу свідомість дійсність.

За словами Престона Бейлі, головний сенс його роботи полягає у перетворенні внутрішнього простору за допомогою прекрасного творіння природи - квітів, з метою трансформувати його в ідеальне місце для проведення урочистих свят. Мистецтво створювати ексклюзивний, неперевершений дизайн подій перетворило нікому не відомого юнака з Центральної Америки на найпопулярнішого і затребуваного флориста-декоратора Сполучених Штатів і всього світу.

Улюблені квіти Престона – орхідеї, він використовував їх в різних композиціях близько 500 тисяч штук, хоча його весільна флористика, крім цих екзотичних квітів, багата і романтичними трояндами й петуніями. Відданість справі, талант і професіоналізм дозволяють створювати неперевершені, чудові квіткові композиції, які захоплюють усіх, хто їх бачить.

Престон Бейлі – постійний гість на американському телебаченні, в шоу Опри Уїнфрі або Марти Стюарт, на каналах Entertainment і CBS. У липні 2006 року флорист розпочав власне шоу «Preston Bailey, Mr. Fabulous» на каналі Oxygen, яке стало найпопулярнішою передачею телеканалу за всю його історію.


 
Написані Престоном три книги («Design for Entertaining», «Fantasy Weddings» і найостанніша «Inspirations»), стали бестселерами. Очікується випуск четвертої.

Приїзд Престона Бейлі в Україну – це безпрецедентна подія в світі декору і флористики! Його роботи перевернуть свідомість усіх присутніх, змусять подивитися на організацію та оформлення подій зовсім іншими очима!

24 березня Престон Бейлі і його команда проведуть унікальний семінар і демонстрацію для флористів, декораторів, організаторів подій і дизайнерів.

Престон Бейлі поділиться секретами своєї творчості, розповість про унікальні прийоми оформлення і весільні декорації, а головне – відкриє таємницю як втілити мрію в реальність.
Увечері відбудеться автограф-сесія з Престоном Бейлі і vip-коктейль-паті.

Час семінару: 12.00-18.00
Місце проведення: Україна, м. Львів, вул. Хуторівка, 4-Б, виставковий зал "Шувар Експо"

Вартість відвідування:
зелений сектор - 200 євро (2.200 грн., 8.200 рублів)
блакитний сектор - 150 євро (1.650 грн., 6.150 рублів)
червоний сектор - 100 євро (1.100 грн., 4.100 рублів)
vip-сектор (включено відвідування vip-вечірки) - 500 євро (5.500 грн., 19.800 рублів)

Детальна інформація:
Flower Show (Київ)
тел.: +38 044 360-54-89, +38 096 459 99 69

Brigida LTD (Львів)
тел.: +38 097-079-07-82, +38 098-558-65-33, +38 096-251-22-97


29.01.2013              сьогодні 1, з початку місяця 28, всього 7073◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info