Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Презентація fashion–календаря 2015: «Доторкнутись до казки»31 січня у клубі «Allure» тернополяни поринути у світ чудес та казок. Саме у цю ніч агентство моделей «Empire of models» на чолі з Емілією Монастирською презентували цьогорічний Fashion–календар, який вже встиг стати модною традицією міста Тернополя. 


Цьогорічний fashion–календар створений за мотивами книги Л. Керолла «Аліса в країні чудес». Над його випуском працювала ціла плеяда справжніх професіоналів, а саме:
фотографи: фотостудія «Monro»;
візажист: Шпеник Наталя;
перукарі: Юлія Остапчук та Ліля Кулик;
стиліст: Мадараш Юлія;
декор: студія декору «Елен»
інформаційний партнер: журнал City Life

У зйомках календаря взяли участь дванадцять моделей «Empire of models», які були обрані під час кастингів і яким пощастило спробувати себе в образі Аліси. 
У розробці календаря брали участь талановиті фотографи фотостудії «Monro» Віталій та Михайло Шпеники, які поділилися своїми враженнями від роботи над календарем і творчими планами на майбутнє.
- Ви вперше берете участь в створенні календаря?
- Ні, перший досвід у нас був у 2012 році. Ми працювали над першим календарем, однак тоді у календар увійшло лише 3 фото. А цього разу ми працювали над усіма образами і брали участь у всіх етапах створення календаря. Нам було цікаво попрацювати зі штучним світлом та дизайном.
- Можливо, у майбутньому тернополяни зможуть побачити проекти з вашою участю?
- Звісно, у нас зараз багато ідей, над якими ми працюємо, тому зовсім скоро ви побачите наші авторські проекти. 


Мар’яна Іляш зовсім нещодавно розпочала свою співпрацю з агентством, однак з першої спроби потрапила на сторінки календаря.
Мар’яно, було важко вжитись в образ Аліси?
Ні, тому що під час навчання в модельній школі у нас була акторська майстерність, що дозволило мені легко вжитись у цю роль.  
Родзинкою вечора став вихід 30 манекенниць, які дефілювали у рожевих сукнях. У постановці був задіяний також балет, що додало магії вечору. Постановником виступила Анастасія Корчинська.
Анастасіє, що вас надихнуло на таку цікаву і водночас складну постановку?
На цю постановку мене надихнула книга «Аліса в країні чудес». Згодом, після прочитання книги, я переглянула фільм, який мене вразив яскравими фарбами і чудернацькими декораціями. І мені захотілось зробити щось подібне у Тернополі.


Емілія Монастирська, якій, власне, належить ідея створення календаря, розповіла, що роботу над цим проектом продовжуватиме і надалі. Отже, наступного року ми знову побачимо втілені у життя цікаві ідеї. 
Що ж, чекаємо з нетерпінням!

Автор: Христина Стрілковська
Фото: Ірина Мандзій та Петро Шкварок


05.02.2015              сьогодні 1, з початку місяця 15, всього 3566◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info