Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Презентація нового офісу агенції «Ідеал»Цієї неділі, на свято весни і жіночності, агенція «Ідеал» запросила своїх друзів і партнерів на новосілля. На презентації нового офісу на Крушельницькій, 57 побувала, звісно, і «Пара молода». Наші враження та фото з події – далі…


Зізнаємося, ми здогадувалися, що інтер’єром «Ідеал» обов’язково потішить. Як-не-як, це ж офіс знаних весільних організаторів і декораторів. І наші здогади виправдалися просто з порогу…. Одним словом – краса! Другим словом – стильно! А от сухе слово «офіс» тут абсолютно зайве. На що, як ми з’ясували згодом, власниця «Ідеалу» Тетяна Олійник і робила розрахунок, коли планувала дизайн нового приміщення. Бо їй хотілося створити для клієнтів дуже домашню і водночас піднесену атмосферу, в якій все налаштовує на красу і світлі мрії про майбутнє свято.

Ось у цих затишних кімнатах будуть плануватися ідеальні весілля…
 
Презентація нового офісу весільної агенції «Ідеал» | Тернопіль

Привітати «Ідеал» з новосіллям прийшло багато друзів, партнерів і колег-весільників. Було багато квітів, подарунків і теплих слів, сказаних за щедрим і вишуканим фуршетом – влаштованим у кращих традиціях «Ідеалу».
 


Портал «Пара молода» ще раз вітає колектив агенції весільних послуг «Ідеал» з новим «весільним домом»! Нехай в новому, такому красивому і просторому, приміщенні вам самі стіни допомагають творити казкові, дивовижні, ідеальні свята для ваших клієнтів!

Агенція весільних послуг «Ідеал» запрошує наречених у свій новий офіс за адресою: вул. Крушельницької 57/7


10.03.2015              сьогодні 1, з початку місяця 24, всього 3452◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info