Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Про «Весільний пудель 2014» з перших устЧим вражала, дивувала та порадувала відома весільна виставка у Рівному розповідає лектор одного з майстер-класів заходу - Ірина Бойко, керівник студії весільного дизайну «Престиж декор».

Життя триває... Люди потроху налагоджують свої справи і починають складати подальші плани... Як і раніше, закохані пари хочуть створювати сім’ї і святкувати весілля... Отже, в календарі весна і в Україні вже розпочався сезон весільних фестивалів і ярмарків.

8-9 березня у м. Рівне пройшла перша виставка товарів та послуг європейського рівня «Весільний пудель 2014».

В ТРЦ Екватор, де проходив захід, в одному залі зібралися усі найкращі представники весільного ринку Рівненщини і не тільки. Серед гостей, яких запросили організатори в цьому році, була і наша команда декораторів з Тернополя. Ще в грудні минулого року я отримала запрошення від Наталії Гуменюк (керівника «Майстерні ідеальних свят» та ідейника заходу) провести семінар з весільної флористики у Рівному. Рівень робіт нашої студії декору високо оцінили і визнали одним з найкращих в Тернополі. Тому мені, як керівнику, запропонували поділитися досвідом з учасниками і відвідувачами весільної виставки.Приїхавши в Рівне, ми одразу ж відчули таку позитивну атмосферу, якої не зустрічали на жодній виставці. Мені дуже приємно, що на наш майстер-клас прийшло стільки хороших людей, завдяки яким моя лекція з декору і флористики перетворилася на справжній круглий стіл, за яким зібралися професіонали та фанати весільної справи. Запропоновані мною композиції і варіант оформлення – це лише ідеї, які, я більш ніж впевнена, стануть в пригоді моїм слухачам.Особливу роль у весільному декорі завжди відіграють деталі, серед яких – поліграфія. Тому в Рівному Наталя Кравчук, наш майстер ручної роботи, розповіла учасникам про нові тенденції в моді і показала зразки запрошень, бонбоньєрок та інших важливих елементів, які будуть в моді у 2014 році. Після закінчення семінару ми ще довго спілкувалися з учасниками, обговорювали наші регіональні відмінності і насолоджувались виступом чудового, надзвичайно талановитого колективу «Мікс». «Весільний пудель 2014»- це до дрібниць продуманий захід, де все відбувалося вчасно і на справді високому європейському рівні.

Від всього нашого колективу ВЕЛИКЕ СПАСИБІ організаторам за запрошення!
Раді були знайомству! До наступних зустрічей!

Ірина Бойко, «Престиж декор» для весільного порталу Пара  молода


13.03.2014              сьогодні 1, з початку місяця 2, всього 4433◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info