Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

Про «Весільний пудель 2014» з перших устЧим вражала, дивувала та порадувала відома весільна виставка у Рівному розповідає лектор одного з майстер-класів заходу - Ірина Бойко, керівник студії весільного дизайну «Престиж декор».
 
Життя триває... Люди потроху налагоджують свої справи і починають складати подальші плани... Як і раніше, закохані пари хочуть створювати сім’ї і святкувати весілля... Отже, в календарі весна і в Україні вже розпочався сезон весільних фестивалів і ярмарків.
8-9 березня у м. Рівне пройшла перша виставка товарів та послуг європейського рівня «Весільний пудель 2014». В ТРЦ Екватор, де проходив захід , в одному залі зібралися усі найкращі представники весільного ринку Рівненщини і не тільки. Серед гостей, яких запросили організатори в цьому році, була і наша команда декораторів з Тернополя. Ще в грудні минулого року я отримала запрошення від Наталії Гуменюк (керівника «Майстерні ідеальних свят» та ідейника заходу) провести семінар з весільної флористики у Рівному. Рівень робіт нашої студії декору високо оцінили і визнали одним з найкращих в Тернополі. Тому мені, як керівнику, запропонували поділитися досвідом з учасниками і відвідувачами весільної виставки.
 
Приїхавши в Рівне, ми одразу ж відчули таку позитивну атмосферу, якої не зустрічали на жодній виставці. Мені дуже приємно, що на наш майстер-клас прийшло стільки хороших людей, завдяки яким моя лекція з декору і флористики перетворилася на справжній круглий стіл, за яким зібралися професіонали та фанати весільної справи. Запропоновані мною композиції і варіант оформлення – це лише ідеї, які, я більш ніж впевнена, стануть в пригоді моїм слухачам.
 
Особливу роль у весільному декорі завжди відіграють деталі, серед яких – поліграфія. Тому в Рівному Наталя Кравчук, наш майстер ручної роботи, розповіла учасникам про нові тенденції в моді і показала зразки запрошень, бонбоньєрок та інших важливих елементів, які будуть в моді у 2014 році. Після закінчення семінару ми ще довго спілкувалися з учасниками, обговорювали наші регіональні відмінності і насолоджувались виступом чудового, надзвичайно талановитого колективу «Мікс». «Весільний пудель 2014»- це до дрібниць продуманий захід, де все відбувалося вчасно і на справді високому європейському рівні.
 
Від всього нашого колективу ВЕЛИКЕ СПАСИБІ організаторам за запрошення! Раді були знайомству! До наступних зустрічей!
 
Ірина Бойко, «Престиж декор»
13.03.2014              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 4106◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info