Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Про її діамантову мрію...Хто б що не казав, любі чоловіки, але погодьтеся: у світі є лише три речі, які можуть задобрити загадкову жіночу натуру, – казкова подорож, хутра і діаманти. Мабуть, не знайдете жодної жінки, яка відверто чи потайки не мріяла б про ці три речі. І якщо шлях до серця чоловіка традиційно пролягає через його шлунок, то заплутаний, не завжди безпечний маршрут до тендітного жіночого серденька лежить через екзотичну країну і встелений дорогим хутряним килимом із діамантами. Годжуся, здолати такі перешкоди іноді неймовірно складно, однак тішить, що результат – надійний і назавжди. Тож якщо ви вирішили на віки вічні здобути прихильність своєї прекрасної дами, рухайтеся саме в цьому напрямку. Щоправда, доведеться потратити чимало нервів, зусиль і грошей... Але ж хіба омріяне серце коханої того не варте? А щоб не заблукати в химерному лісі жіночих бажань, можете почати свій тріумфальний наступ із чогось одного. Чому б не з діамантів?..

Про її діамантову мрію...

«Діаманти – найкращі друзі дівчини», – стверджувала легендарна Мерилін Монро і мала рацію. Вони здатні не лише поліпшити настрій жінки в моменти, коли життя втрачає барви, а й запалити той неповторний вогонь щастя в її очах, від якого усі довкола захоплено затамовують подих, вражені сяючою красою власниці блискучих камінчиків.


Алмаз – це камінь монархів. Із давніх-давен огранені алмази – діаманти – вважалися символом добробуту, вдачі, здоров’я та влади. Недарма в усі часи вони супроводжували правителів наймогутніших держав світу. Кожна жінка мріє хоч на мить відчути себе справжньою королевою у власній маленькій імперії, до ніг якої схиляється весь світ. І ніщо на землі, окрім діамантів, не дозволить їй насолодитися цим відчуттям уповні. Особливо, якщо йдеться про обручку. Лише уявіть, у скільки разів примножується радість заручення, якщо перстень із діамантом! Як неперевершено виграє він на ніжних пальчиках... Обручка з діамантом – це символ кохання, вірності та романтики. Жоден інший подарунок у світі не може розповісти про ваше кохання яскравіше, ніж цей.

Тому, як не «кусалася» б ціна царських коштовностей, дарувати сяючу радість коханим жінкам просто НЕОБХІДНО! Заодно розчарую тих, хто вважає, що славнозвісні камінчики – безглузда жіноча захцянка. Діаманти – аж ніяк не викинуті на вітер гроші. Навпаки, це вигідне капіталовкладення, оскільки коштовному камінню не страшна жодна інфляція і воно завжди залишається в ціні. Головне – грамотно обрати діамант, і тоді він подарує не лише неповторну насолоду своїй власниці, а й стане найнадійнішим у світі банком для ваших коштів.

Що таке «карат» і з чим його їдять

Ціна діамантів насамперед залежить від їхньої ваги. Чим більше важить камінчик, тим він дорожчий. Одиницею виміру маси діамантів є карат (0,2 грама). Своєю назвою карат завдячує насінню караїбського дерева, що в давнину слугувало природною мірою ваги алмазів. Масу сучасних діамантів вимірюють із точністю до сотої частини карата. Великими і, відповідно, дорогими вважаються камені, що важать більше одного карата. Але при цьому вартість діаманта вагою десять каратів у 100 разів перевищує ціну однокаратника. Як правило, на аукціонах продають діаманти, які важать не менше 6 каратів, а екземпляри вагою понад 25 каратів узагалі мають власні імена.

Однак, якщо йдеться про великий алмаз, оцінка його вартості не обмежується лише визначенням ваги. Величезне значення мають чистота та колір каменя. Найдорожчі діаманти – абсолютно прозорі й без дефектів навіть при десятикратному збільшенні. Якщо такий камінчик кинути у воду, його ніхто не помітить – настільки він прозорий і чистий. Дешевші алмази можуть мати різноманітні відтінки: від жовтуватого – до коричневого. Чистоту та колір діамантів класифікують за спеціальною шкалою, яку завжди позначають на бирочці ювелірного виробу. Наприклад, характеристика діаманта 1/1 говорить про те, що перед вами камінь першого кольору і першої чистоти, тобто найвищого ґатунку. Далі – чим більші ці цифри, тим нижча якість алмаза.

Огранка діамантів також впливає на їхню ціну. Обробляючи алмази, ювеліри можуть надавати їм абсолютно різних форм: серця, овалу, смарагда, груші та інших. Але найкращою вважають традиційну круглу огранку. Її мають 90% діамантів. Це пов’язано з тим, що камінчики фантазійних форм не можуть повністю відбивати світло, а тому не сяють настільки сильно, як стандартні круглі. Однак інші огранки по-своєму привабливі й чудово виглядають у ювелірних прикрасах.

Звідки пливе діамантовий караван?

Найбільші світові родовища алмазів – в Африці, на Уралі та в Якутії. Звідти коштовні мінерали розходяться у всі країни світу, зокрема і в Україну. У нас камені обробляють у Вінниці та Києві; після цього вони потрапляють на ювелірні заводи і в магазини. Найкращими вважаються якутські діаманти. Саме вони, за словами експертів, найчистіші на земній кулі. Але, на жаль, у нашій країні такі діаманти зустрічаються дедалі рідше. Це пов’язано з тим, що алмази з Якутії надто дорогі порівняно з африканськими, а пересічний покупець зазвичай не дуже цікавиться, звідки привезено блискучий камінчик, який так гарно сяє у нових сережках, персні чи кулоні. Зрештою, побачити різницю між якісним каменем і дефектним може лише кваліфікований спеціаліст. Більше того, звичайна людина навіть не відрізнить справжній діамант від фіоніту, оскільки сяють вони майже однаково. Тож якщо коханий подарував вам прикрасу з омріяним камінцем, без допомоги фахівця ви ніколи в житті не дізнаєтесь, справжній це діамант чи підробка. Чудовий тест на довіру, правда ж?

Король діамантів «Куллінан»

Вага найбільшого у світі діаманта становить 530,2 карата, а його ціна, за оцінками експертів, дорівнює вартості 94 тонн золота! Але вражає інше. Цей велетень, огранений у формі груші, – лише шоста частина гігантського алмаза «Зірка Африки», який знайшли у 1905 році в британській колонії Трансвааль. Його первісна вага – 3106 каратів. Дослідження показали, що знайдений алмаз – лише шматочок, що відколовся від іще більшого каменя неймовірних розмірів. Щоправда, «старшого брата» чудо-камінчика відшукати так і не вдалося.
Власником родовища у Трансваалі був сер Томас Куллінан, на честь якого й назвали знахідку. Алмаз був вражаючої чистоти й не мав жодного дефекту, крім невеликої тріщинки.
Його відвезли до Британії й подарували королю Едуарду VII на день народження. Але прискіпливий монарх відразу не оцінив коштовного подарунка. Він наказав розбити алмаз на частини й огранити. Цю делікатну справу довірили братам Асскор – ювелірам з Амстердама, які, перш ніж почати роботу, вивчали камінь майже шість місяців. Через чотири роки у світі з’явилося два великих, сім середніх і дев’яносто шість дрібних діамантів. Найбільший із них – «Куллінан-1» – має 74 грані і прикрашає державний скіпетр Великобританії.

Автор: Олександра Тамкова, весільний журнал "Наше ВЕСІЛЛЯ"
 
15.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 4, всього 5838◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info