Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Проект «Афродіта»: звичайні тернополянки стали богинямиСтудія V&P photography спільно із творчою командою перевтілила звичайних тернополянок на грецьких богинь. Без особливих причин, не тому що у них завтра ювілей чи вони йдуть дружкою на весілля. А просто через те, що краса – це сила! Результати такого експерименту – далі…

 
Фотограф Вілена Орловська (V&P photography) у подібному форматі працює не вперше. Нещодавно вона повернулася із фототуру з Єгипту, в рамках якого учасниці поєднали відпочинок та фотосесію у різних образах на фоні екзотичних пейзажів. Цього ж разу фотомисткиня забажала розкриту тему античної жіночої краси. Так проект «Афродіта» став чудовою можливістю для дівчат та жінок різного віку спробувати себе у ролі грецької богині. Адже перепусткою до участі було лише бажання та готовність довіритися професіоналам зі створення цілісного образу.

Підготовка до зйомок тривала два тижні. А працювала над створенням образу для восьми прекрасних учасниць справді потужна творча команда. Весільний салон «Камелія» подбав про витончений грецький стиль, відтворений у неймовірних вечірніх сукнях. Майстерня декору «Ґудзик» створила ексклюзивні античні декорації. Над зачісками богинь трудилася талановита Наталія Бабич, а над макіяжем – чарівні німфи: візажисти Оксана Алексевич і Тетяна Питак. 
Звичайно, немало праці до кінцевого результату доклали і самі учасниці. Хоча жодна з них не є професійною моделлю, але, як зауважує авторка проекту Вілена Орловська, всі вони майже інтуїтивно відчували кожне прохання фотографа і справилися зі своєю задачею на відмінно. Цікаво, що серед учасниць були і 40-річні панянки, і дівчатка 8-ми та 13-років. Це лише в черговий раз довело, що справжня богиня живе у кожній жінці, не залежно від її віку, а змусити її прокинутись та засяяти по-новому можуть талановиті митці…
 
Пропонуємо вам насолодитися красою тернопільських богинь, а також запрошуємо допомогти учасниці, що сподобалася вам найбільше, виграти подарунковий сертифікат на фотосесію від студії *V&P photography*. 
 
Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


30.05.2014              сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 6572◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info