Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

РronoviasСімейна компанія Рronovias (Проновіас) зародилася в «Ель суісо», модному Барселонському магазині, заснованому в 1922 році. Магазин спеціалізувався на мереживах, вишивці і шовкових тканинах для весільних суконь.

У 1964 році Рronovias першим в Іспанії представляє колекцію весільних суконь prêt à porter. У 1968 компанія виступає з новою революційною ініціативою: вона відкриває перші спеціалізовані весільні салони в Іспанії.
 
Сьогодні Рronovias міжнародний лідер в області весільної моди. Компанія нараховує 193 салони по Іспанії і більше 3800 пунктів продажу в 90 країнах світу. У компанії працює більше 840 співробітників, з них 70 цілком присвячують себе творчості і створенню інноваційних дизайнів.


 
Чи знаєте Ви про те, що Рronovias входить до четвірки іспанських марок - лідерів світової весільної індустрії — що належать цій компанії? Відзначено вплив дизайну Рronovias на тенденції світової весільної моди. Презентація колекцій Рronovias стала головною подією в світі весільної моди на міжнародному рівні. Шоу-дефіле приваблюють сотні журналістів з усього світу і диктують тенденції розвитку світової весільної моди.
Тисячі наречених щодня виявляють інтерес до колекцій та марки. На сайт Рronovias www.pronovias.com заходять більше п'ятдесяти мільйонів відвідувачів щомісяця, що свідчить про визнання марки і колекцій на міжнародному рівні.
 
Для Рronovias кожна наречена унікальна, а її весілля - це подія. Рronovias поділяє Вашу радість з моменту Вашої появи в салоні аж до весільного святкування. За цей час між нами виникають професійні відносини клієнта з продавцем, що відрізняються дивовижною теплотою, бо головна особа - це Ви, а головна подія - Ваше весілля! Це і є політика Рronovias.
 
Мануель Мота, головний дизайнер і креативний директор Рronovias, спільно з командою з 70-ти чоловік досліджує тенденції моди, щорічно створює і втілює сотні нових моделей в різному стилі, з нескінченною кількістю варіантів і комбінацій. Крім того, Рronovias рік за роком збагачує свій асортимент ексклюзивними колекціями міжнародних марок і престижних іспанських дизайнерів. А оскільки секрет елегантності криється в увазі до деталей, компанія Рronovias розробила унікальну колекцію аксесуарів (прикрас для волосся, рукавичок, взуття, біжутерії, нижніх спідниць, нижньої білизни, дитячих суконь, фати і аксесуарів), а також колекцію вечірніх суконь для гостей, запрошених на весілля.


28.07.2014              сьогодні 2, з початку місяця 30, всього 4374◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info