Ресторан Geneva (Женева) Ресторан Женева Ресторан Pallada (Палада)


 

Прованс / Garden.ProstirЛокація «Прованс» є частиною Івент- парку «Garden.Prostir». На локації можна проводити події будь-якого формату, а також втілювати найзаповітніші ідеї. Розкішний зал з величезною панорамою.

Адреса:
с. Хоросно, Львівська обл.

Телефон:
(098) 923-44-42
(068) 725-55-59

instagramfacebook

Прованс/ Garden Prostir- розкішна локація у графітовому кольорі, з величезними панорамними вікнами. Знаходиться недалеко від Львова. 

На локації можливо все, ніяких обмежень для вашої події, багато простору та до дрібниць продумана інфраструктура. Атмосферно, затишно, чудовий краєвид,  далеко від шуму та на свіжому повітрі. 

Особливість локації в тому, що Garden.Prostir спеціально для своїх клієнтів розробили співпрацю- Venue&menu. Це означає, що  на локації є своя професійно- обладнана кухня, на якій готує партнер-ресторан, і всі страви для гостей подаються виключно з-під ножа, і приготовлені на місці. "Також ми пишаємось бездоганним, професійним обслуговуванням. Ваші гості не залишаться без уваги, а офіціанти виконають будь-яке ваше побажання".

"Ми із любов‘ю ставимось до кожного нашого клієнта та постараємось зробити все для того, щоб ваша подія у нас пройшла незабутньо та дійсно по-особливому".

З повагою, команда Garden.Prostir

сьогодні 5, з початку місяця 203, всього 203

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info