Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Прозора весільна сукня – новий тренд?Нещодавно одна з найбагатших моделей світу, обличчя Victoria's Secret Ізабелі Фонтана (Isabeli Fontana) втретє вийшла заміж. Церемонія на Мальдівах, приватний пляж, білі орхідеї… Словом, все у кращих традиціях селебретіз. Окрім сукні. Позаяк вона у бразильської красуні була абсолютно прозорою… Чи стане це модним віянням і яку прозорість у весільній сукні пропонують дизайнери українським нареченим?

Ізабелі Фонтана (Isabeli Fontana) втретє вийшла заміж у прозорій сукні від бренду пляжного одягу Agua de Coco
Над сукнею Ізабелі працював бразильський бренд пляжного одягу Agua de Coco. Робота тривала чотири місяці, дизайнери використали близько 30 тисяч кристалів Swarowsky в оздобленні. Хоча блиск коштовних камінчиків, зрештою, став не таким помітним як принадні форми супермоделі. Адже сама тканина весільного плаття була надзвичайно прозорою… Наречений Ізабелі, фронтмен бразильського музбенду NX ZeroДієго Ферреро (Diego Ferrero), був більш консервативним: він одягнув звичний для пляжних весільних церемоній білий костюм.
Загалом, образ Ізабелі та її коханого надзвичайно гармоніював із локацією – райським куточком посеред океану, а також із концептом та декором свята.
Ізабелі Фонтана (Isabeli Fontana) втретє вийшла заміж у прозорій сукні від бренду пляжного одягу Agua de Coco
А на скільки прозору сукню наважилася б одягнути на своє весілля ти? Якщо вибір Фонтани для тебе – це занадто, але легкі, ледь зримі тканини хвилюють і надихають, то українські весільні салони мають що запропонувати… Невагомий шовк і ніжне мереживо завжди можна поєднати із непроникною для світла основою.


Текст: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода
Фото: Eduardo Rezende


18.08.2016              сьогодні 1, з початку місяця 27, всього 2264◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info