Банкетний зал Сюрприз
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

Причини нерівного шлюбуПричини нерівного шлюбу

Нікого вже не здивувати парою, різниця у віці якої становить 20 років. Такі щасливі сімейні пари дивляться з екранів телевізорів і обкладинок модних журналів. Однак одна справа знаменитості, і зовсім інша повсякденне життя простих людей. Адже якщо чоловік старше своєї обраниці на 20 років, то це фактично два різних покоління. І якщо багатьом дівчатам на момент знайомства така різниця у віці здається цілком прийнятною, то незайве буде задуматися, як вона буде виглядати через кілька десятків років.


Найчастіше причиною серйозних знайомств з чоловіками зрілого віку стають саме меркантильні причини. Чоловік в зрілому віці вже відбувся як особистість і досяг певного матеріального рівня. Це і приваблює молоденьких дівчат, які замість чоловіка найчастіше шукають собі просто забезпеченого «татуся». Такий союз нагадує не сім'ю, а діловий контракт, де чоловік матеріально забезпечує дружину, а та натомість дарує йому свою молодість і красу.


Причиною вступу в нерівний шлюб вважається і відсутність батьківської любові в дитинстві. Саме тому дівчина шукає супутника, здатного забезпечити їй ніжність, турботу і ласку, відсутніх з дитячих років. Цей шлюб може стати щасливим, а може зазнати фіаско, якщо з часом дружина зрозуміє, що хоче бачити поруч із собою не батька, а люблячого і улюбленого чоловіка.


Ні для кого не є секретом той факт, що дівчатка дорослішають куди швидше за своїх однолітків. Ровесники їх не приваблюють з тієї причини, що їм з ними просто нецікаво. І зовсім інша справа дорослий залицяльник, здатний не тільки зрозуміти, але і багато що розповісти. На щастя, таке захоплення рідко закінчується серйозними стосунками або шлюбом, оскільки саме чоловікові набридає суспільство настільки юної красуні.


Існують чоловіки, які відіграють роль досвідченого наставника, а якщо їм на життєвому шляху зустрінеться дівчина, якій до душі роль смиренної учениці, то такий союз може стати зразком сімейного щастя, навіть незважаючи на таку різницю у віці.


Звичайно, буває й так, що у людей, різниця у віці яких складає 20 років, виникає щира і непідробна любов. Такі союзи велика рідкість, але саме в них подружжя щасливі по-справжньому.


Тому не так уже й важливо, розділяють сімейну пару прожиті роки чи ціле життя. Головне, щоб шлюб був побудований на взаєморозумінні, повазі і любові. Тоді час і розбіжності між поколіннями не стануть на заваді між люблячими серцями.

28.03.2013              сьогодні 2, з початку місяця 30, всього 2233◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info