Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Прикраси: літні тренди 2018Прикраси та аксесуари для образу – необхідне та важливе довершення стилю. Це як крапка наприкінці речення, або знак оклику, або знак питання. Власне, питання вибору перснів, ланцюжків, браслетів у цьому сезоні і є предметом наступної статті. Про тренди розповідає експерт з ювелірних прикрас Юлія Стасюк.

Сміливо експериментуйте з прикрасами... Період моди мінімалізму – позаду! І це я кажу вам не лише як людина, в котрої перснів більше, ніж пальців на руках і ногах, загальна довжина ланцюжків котрої - десятки кілометрів, а браслетами котрої можна обвішати руки та ноги… А говорю також і як фахівець із майже десятилітнім стажем роботи у сфері ювелірного бізнесу. 

Отже, якщо минулого сезону в моді був мінімалізм, геометрія, то зараз - повний хаос в аксесуарах! Це, звісно, не означає, що прикраси, придбані у попередні сезони, відправляються на смітник.  Якраз навпаки: поєднання декількох ланцюжків різного плетення, довжини і металів, дуже навіть вітається в фешн-образі цього літа.


Те саме і в браслетах, чим більше – тим краще. Не бійтесь одягати товсті ланцюжкові браслети в поєднанні з браслетами із натурального каміння, суцільнолитими чи годинниками.


От в перснях є малесенький нюанс, котрого таки варто дотримуватись. Підбирати каблучки потрыбно так, аби вони пасували одна до іншої. Адже одягати ми їх будемо не на кожен палець окремо, а по 2-3 на один (по типу перснів Pandora, котрі в комбінаціях декількох одразу виглядають дуже «смачно»). Тут важливо не переборщити, адже їхня форма і стилі мають красиво «сидіти» поряд.


Зовсім інша справа із каблучками ручної роботи з необробленими породами, кристалами, натуральним камінням. Великих обертів набирає мода на масивні, унікальні речі, в одиничних екземплярах. Так от, такі речі слід носити поодинці.


Щодо поєднання металів, то: геть усі застарілі стереотипи! Часи, коли поєднання золота зі сріблом вважалось несмаком – позаду. Масивні прикраси, їхні різні комбінації і типаж здатні зробити вас неперевершеною і неповторною як у повсякденному образі з джинсовими шортами, в кедах і бейсболці, так і у вечірній сукні.

І насамкінець… Головна перевага трендів цього сезону в тому, що завдяки моді на комбінування – у вас з’являється більше шансів на індивідуальність, навіть якщо на захід прийде леді у подібній до вашої сукні. Адже обігравши своє вбрання стильним поєднанням аксесуарів, ви зробите свій ансамбль неповторним та унікальним.

Текст: Юлія Стасюк, весільний портал Пара молода


26.06.2018              сьогодні 1, з початку місяця 28, всього 1684◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info