Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода


 

Примаченко СергійТворчий колектив EasyGuys - це весільний ведучий Сергій Примаченко, талановита співачка Владислава Михайлець і професійний звукооператор Євгеній Гаврилов, стануть справжньою знахідкою для вашого свята

Адреса:
м. Київ

Телефон:
(093) 151-24-94
(097) 613-97-97

facebook

Весілля - це свято, в якому беруть участь люди абсолютно різних вікових категорій і часто різних світоглядів. Щоб ніхто не занудьгував і, тим більше, не відчув себе зайвим, необхідно знайти весільного ведучого, який зможе об'єднати всіх гостей в одну дружну компанію і зробити цей найважливіший у житті молодят та їхніх батьків день дійсно дуже веселим, романтичним і просто незабутнім.
Творчий колектив EasyGuys, до складу якого входять весільний ведучий Сергій Примаченко, талановита співачка Владислава Михайлець і професійний звукооператор Євгеній Гаврилов, стане справжньою знахідкою для майбутніх молодят, які мріють про незвичайне весілля. Ми напишемо унікальний сценарій Вашого свята, проведемо дійсно оригінальні інтерактивні розваги, порадуємо гостей прекрасним вокалом англійською та французькою мовою, а також використаємо найсучасніше мультимедійне обладнання та професійну звукову апаратуру.
А ще ми організуємо розкішну танцювальну анімацію, яка сподобається абсолютно всім учасникам свята. І все це - найкрасивішою українською мовою!
 


сьогодні 1, з початку місяця 13, всього 1678

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info