Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«Пшеничний затишок»: весілля у пору жнив від агенції «Ідеал»Прикрашаєте вдома ялинку, але водночас думаєте про своє весілля у серпні? Найкраща ідея для вашого свята зараз просто перед вами! Ні, не новорічно-різдвяна атрибутика, а правило сезонності: «декоруємо тим, що актуально». І ось вам для натхнення «Пшеничний затишок» на весіллі Мар’яни та Андрія, створений агенцією весільних послуг «Ідеал».


Чи варто казати, що стигле, налите сонцем колосся – дуже гарний символ на весільному святі? Це знак достатку, багатства, щедрості, родючості. Цей природній матеріал чудово підходить для еко-декору і неймовірно співзвучний із українськими традиціями. Не знаємо, як ви, але ми, переглядаючи фото з пшеничного весілля від агенції «Ідеал», поринули в якусь особливо атмосферу добра, затишку, ніжності…


 
Давайте розберемося у цьому чарівному ефекті детально...
Перше – світлі пастельні кольори: вони заспокоюють, дають відчуття простору і свободи. Декоратори «Ідеалу» не зміщували акцентів з природних кольорів пшениці, а навпаки підсилили їх іншими матеріалами у таких же тонах. На контраст працював лише виразний білий. Традиційний весільний колір, який плавно поєднав пшеничну кантрі-тематику із класичними образами наречених.
Друге – камерна флористика. Білі гортензія та еустома із насиченим зеленим наповненням виглядають лаконічно, витримано, красиво і без зайвого пафосу. Вони підкреслюють урочистість моменту, але роблять це дуже акуратно, без зайвого галасу, в гармонії із пшеничним тлом.
Третє – супутні матеріали і деталі. Льон, мішковина, мереживо, бавовна, свічки, фото молодят на дерев’яних прищіпках, білі фарбовані двері на церемонії – все це разом народжує образ світлого і затишного сільського будиночка, де завжди раді гостям. Де, можливо, дуже мало сучасного блиску в предметах побуту, але так багато блиску щирої радості і любові в очах…
Тепер ви знаєте, яким може бути ваше весілля у серпні? ;)


 
І щоб остаточно запевнити вас, що сезонний декор – це дуже виграшно, пропонуємо вам до перегляду передвесільне відео Мар’яни та Дмитра. В ньому також багато простору, свободи, краси і… пшениці.


Організація, декор: агенція весільних послуг «Ідеал»
Флористика: салон квітів «Фантазія»
Відео: студія «60 секунд»
Фотограф: Андрій Сігурський

Текст: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода


21.12.2015              сьогодні 1, з початку місяця 32, всього 5298◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info