Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Пуансеттія до Різдва та Новорічних святВже місяць квіткові магазини рясніють незвичайними квітами найрізноманітніших відтінків. Euphorbia pulcherrima, молочай найпрекрасніший або пуансеттія (Poinsettia) має неабиякий попит перед Різдвяними і Новорічними святами не лише серед європейців та американців, а й українців.

Вогненне листя «Різдвяної зірки» традиційно стає обов'язковим елементом декору святкових вінків і різних рослинних композицій, та різдвяного столу. Це й не дивно, адже ці «квіти» особливо виділяються на тлі темно-зелених ялинових гілок або білосніжної скатертини.
Пуансеттія до Різдва та Новорічних свят

У Пуансетії велике, темно-зелене овальне листя. У період цвітіння, а це буває зазвичай взимку, на верхівці рослини з'являються квіти. Вони у Пуансетії маленькі, зеленуваті або жовті, непоказні, але їх оточує декоративна розетка з яскравих приквітників. Розетка являє собою видозмінені листки, що мають вигляд зірки, довжиною 12-15 см., забарвлені в білий, червоний, жовтий, чи кремовий кольори. Саме ці приквітники роблять Пуансетію святковою і привабливою. Після періоду яскравого цвітіння, у рослини настає період спокою. Вона скидає листя і виглядає неживою. Не поспішайте викидати Пуансетію! Коли рослина почне активно скидати листя, його необхідно обрізати, залишивши 10-15 см від поверхні землі. Після цього поставити вазон в прохолодне, темне місце і скоротити полив до мінімуму. А вже в середині травня, полити і пересадити її в більший горщик разом із грудкою старої землі. Поливати регулярно, поки не з'являться нові пагони. Зайві пагони необхідно видаляти, залишивши 4-5 найсильніших.

Як змусити Пуансетію зацвісти до Нового року?

Для цього, з кінця вересня витримують режим освітлення, рослина повинна проводити в темряві 12-14 годин на добу. Рекомендують накривати рослину темним поліетиленовим пакетом і знімати його тільки вранці, або ставити його в темне місце. Це потрібно робити протягом 8 тижнів, потім повернутися до звичайного догляду. Більш тривале освітлення, в тому числі штучне, стримує появу бутонів і посилює ріст листя. Через 2-3 тижні після застосування тактики «короткого дня» рослина формує квіткові бруньки. При подальшому перебуванні Пуансетії в такому режимі розпускаються яскраві приквітники, і до Різдва у вас знову розцвіте чарівна зірка.

Придбати Пуансетію, інші кімнатні рослини, а також живі квіти з усього світу, ви можете цілодобово в квіткових магазинах «Фантазія».
21.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 1, всього 6391◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info