Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Ранні шлюби - позитивні і негативні сторониДавайте розберемося в ранніх шлюбах, добре це або погано. Чому багато хто так поспішає зв'язати себе сімейними путами, а інші зовсім не поспішають ставати законним подружжям і бачать в шлюбі щось непривабливе? Ідея розібратися в суперечності ранніх сімейних союзів привела мене до моїх подружок, які вискочили заміж при першій же слушній нагоді. І разом з ними мені вдалося скласти список позитивних і негативних сторін раннього шлюбу.

Почнемо з плюсів:

1. Звичайно, це сам день весілля, чарівне свято, в якому наречена, як Попелюшка, перетворюється на Принцесу, а наречений - в прекрасного Принца. Подарунки, поздоровлення, море квітів, стрічки, кулі, конфетті, і все навколо - чудово.

2. Перша шлюбна ніч, яка належить тільки вам двом, і ви маєте право займатися тим, чим захочете. Одна моя знайома разом зі своїм чоловіком всю ніч рахувала даровані їм на весілля гроші, а інша моя подруга і її благовірний просто заснули міцним сном, забувши про свою першу ніч після втомлюючих церемоній і від надлишку емоцій.

3. Бажання піклуватися один про одного. Практика показує, що на самому початку сімейного життя чоловік дійсно милий, і дружина просто казка, тому в перші дні турбота про свою половинку - справа легка і приємна.

4. Четвертий плюс - це нормальна нервова система. Ви ще молоді, а значить, терпиміші один до одного. Пам'ятайте, що з роками ви стаєте старшими, отже досвідченішими, тому все важче не помічати недоліки один одного.

5. Ранній шлюб робить людей самостійними і привчає до дисципліни, адже тепер ви відповідаєте не тільки за себе, але і за свою половинку.

 

6. Наступне «за» - це діти (хоча для когось це категоричне «проти» на даному життєвому етапі). Є така думка, що дитину краще народити раніше, тому що, коли він піде в школу, ви будете наймолодшою мамою.

7. Трохи не забула, ранній шлюб припускає раннє відлучення з-під опіки батьків. Знаєте, в цьому є своя краса. Допустимо, окрема квартира, де ви можете робити, що завгодно, включаючи ходіння на голові і проглядання фільму за пивом з чіпсами.

8. І, звичайно ж, любов, якщо вас не змусили розписатися під дулом пістолета...

Безумовно, у кожної сімейної пари до цього списку знайдуться ще якісь пункти, тому що, створюючи сім'ю так рано, багато хто керується своїми особистими надіями і прагненнями. Отже даний список достатньо умовний, проте, загальне в ранньому шлюбі - це прагнення до дорослого життя і бажання «узаконити» свої відносини, щоб ніхто з боку не зміг нічого пред'явити.

А ось замість того, щоб перераховувати аргументи проти раннього шлюбу (це виявилося б вельми складним, тому що тут ще більше виявляється індивідуальність кожного випадку, та і мало хто з новоспеченого подружжя охоче винесе всю таємницю на обговорення сторонніх), я просто процитую вислів моєї подруги, що зовсім недавно поєднувалася законним шлюбом. «Молоді люди, які самі ще не розпрощалися з дитинством, намагаються створити сім'ю. Вони насилу уявляють, що їх чекає за порогом РАЦСу. Це гори брудного посуду, прання, походи по магазинах і, найголовніше, - катастрофічний брак часу. Для дівчини незабаром обов'язковим монстром стає чоловік, а для молодого чоловіка - дружина. Звиклий залишати свої брудні шкарпетки де потрапило, чоловік просто не розуміє, чому дружина не поступає, як його мама, тобто не несе їх зразу прати. А прекрасна половинка не може зрозуміти, чому її благовірний не відірветься від футболу, щоб принести їй води, як це робив в дитинстві її таточко. Звідси нерозуміння, результатом якого буває розлучення».

Отже робіть висновки, і залежно від них, або мчіться до РАЦСу, або біжіть від нього геть. Найголовніше, любите один одного!

P.S. Звернвть увагу на шостий пункт списку плюсів ранніх шлюбів. Багато хто хоче запланувати народження своїх дітей, але, судячи по моїх знайомих, плани не завжди реалізуються. Тобто діти виходять раніше, ніж вони того хотіли. У цей момент люди можуть бути не готові ні морально, ні матеріально, проте всупереч усьому вони народжують, чим я особисто захоплююся. Для мене завжди були істиною слова, що, поки у тебе немає дітей, ти живеш для себе, а коли діти з'являються, їх життя стає твоїм життям. Дуже складно в двадцять років відмовитися від всіх своїх колишніх задоволень і радощів заради іншого життя. Дуже складно відразу поміняти свій спосіб життя, тому що на це потрібні твердість і мужність. Складно пожертвувати своїми інтересами, але це майже неминуче, принаймні на перших порах, коли мова заходить про дитину.

Джерело: www.womans.in.ua

17.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 30, всього 11590◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info