RARE BRIDALВесільний бренд RARE BRIDAL - це свіжий і незвичайний дизайн у весільній моді. Бренд був заснований українськими та німецькими дизайнерами.

Телефон:
(098) 847-21-42

websiteinstagram

Весільний бренд RARE BRIDAL - це свіжий і незвичайний дизайн у весільній моді. Бренд був заснований українськими та німецькими дизайнерами.
Весільні сукні RARE BRIDAL створені для наречених з неповторним почуттям весільного стилю, які дивляться в майбутнє і хочуть бути особливими. Модельєри бренду Rare Bridal розробили власний метод крою і додали маечного стиль моделям сукні.

Багато наречених  обрали сукні RARE BRIDAL по всьому світу закохалися в моделі з натурального шовку на тонких бретельках з відкритою спиною. Наші дизайнери створили таке тонке поєднання комфорту і елегантності, яке ви ніколи не бачили раніше. Це наш особливий ключ до ваших сердець. У виробництві використовуються тільки високоякісні тканини, наприклад, розкішна евросетка, яка надає легкість і легкість спідницям. Завдяки методу нашарування тканин ми реалізували власну техніку створення унікального кольору. Наші спідниці ексклюзивні і неповторні. Ми використовуємо самі розкішні тканини, мережива на замовлення і прикраси з бісеру ручної роботи.

Пориньте в неймовірну казку з Rare Bridal.

Ви закохаєтесь в це пишність з першого погляду.
сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 426

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info