Реклама відеозйомкаРеклама потрібна всім — від дрібного стартапу до топових підприємств. Заявіть про себе та свій бізнес гучно, нехай всі дізнаються про вас!

Ціна від: 1300 грн.

Телефон:
(067) 586-76-62
(050) 270-13-75

facebook

Реклама потрібна всім — від дрібного стартапу до топових підприємств. Заявіть про себе та свій бізнес гучно, нехай всі дізнаються про вас! Дієвішого інструменту для цього, ніж рекламний ролик не знайти, адже користувачі краще сприймають візуальну інформацію.
 
Відеостудія ЛЕВ знає, що відео підвищує вашу впізнаваність та конверсію від 80%.
 
  • Час — це гроші. Ми, як ніхто інший розуміємо, наскільки цей ресурс важливий для ділових людей. Аби ви не витрачали свій час, ми беремо відповідальність за всі етапи відеопродакшена на себе. 
  • У нашій команді є спеціалісти з багатим портфоліо та дієвими кейсами у сфері відео для бізнесу. Наша реклама дійсно працює, адже ми вміємо знімати те, що хоче бачити ваша аудиторія.
  • Продає не хороша реклама, а та, яка викликає "ВАУ-ефект". Адже просто якісним відео вже нікого не здивуєш. Ми пропонуємо небанальний підхід до зйомки. Усе, аби ваш продукт запам'ятався.
  • Використовуємо сучасну апаратуру, в тому числі і квадрокоптери.
 
За той час, поки ви вирішуєте чи потрібна вам реклама, відеоролик міг би заохочувати глядачів обрати саме вас! Телефонуйте на номер +380-67-586-7662, +380-50-270-1375. Забронюйте зйомку та отримайте магніт для нових клієнтів!


сьогодні 4, з початку місяця 23, всього 299

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info