Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Реп виконавиця Alyona Alyona поділилася неймовірною історією коханняПопулярна українська реперка Alyona Alyona ще восени розповідала в інтерв‘ю, що декілька років самотня. Однак, в День святого Валентина співачка на своїй сторінці в Instagram розповіла, що зустріла своє кохання.

Українська реперка Alyona Alyona поділилася неймовірною історією кохання
 
Так, реп виконавиця Alyona Alyona розпочала нову історію кохання із новим бойфрендом. Дівчина свідомо не показала обранця й не назвала його імені, проте поділилась чуттєвою історією знайомства з ним та початком нових відносин.

На початку свого допису співачка зізналася, що вважала, що найкращий вік для шлюбу - 22–23 роки. Бо саме у цьому віці вже накопичився певний досвід, людина знає, чого хоче, а також не розчаровується в шлюбі через досвід знайомих чи близьких.

І хоч такі плани Альони не здійснились, вона не розчарувалась, оскільки в 25 років відчула метелики в животі. Дівчина зізналася, що відчуває їх зараз, у 29 років.

«Я познайомилася з ним: не старшим, не більшим, не статуснішим. І потонула. Я не можу пояснити, що сталося і чому. І мені байдуже, що скажуть всі. І чи будуть говорити взагалі. Я просто щаслива, я потрібна, я можу віддавати накопичену любов просто так», – розповіла своїм фолловерам Alyona Alyona.

Реперка розповіла, що з дитинства спостерігала за парами в шоу-бізнесі, які трохи її непокоїли. Оскільки всі вон  були ніби підібрані на чиєсь замовлення. Дівчину засмучувало те, що їй доведеться обирати не серцем. Але це її оминуло.

«Ніяких анкет чи співбесід. Сніг нас просто об’єднав в одному місці в один час і закопав під своїм коханням. А ми й раді. Адже все цікаве попереду», – розповідає у своєму дописі артистка.

Alyona Alyona опублікувала декілька таємничих фото з чоловіком. Цікаво, що на них не видно його обличчя, воно або обрізане на фото або прикрите газетою. Однак, із контексту публікації можна зробити висновок, що саме цей чоловік із зображень - її бойфренд.


Підготувала Віта Конопляста, весільний портал Пара молода
17.02.2021              сьогодні 1, з початку місяця 116, всього 116◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info