Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня  

Ексклюзив. Репортаж зі зйомок «СВАТИ» «Сьогодні налагоджуються стосунки сватів з тестями»25 червня «ПАРА МОЛОДА» побувала на першому знімальному дні телефільму «Свати». Видання стало свідком урочистого розбивання тарілки після першого кадру. Сваха проекту, Людмила Артем’єва, розповіла «ПМ» про себе як про маму та майбутню тещу. Також акторка згадала місто свого дитинства.

У жаркий день, 25 червня, у столиці розпочались зйомки ліричної комедії «Свати». Стрічка буде передавати справжнє життя дідусів, бабусь, батьків та дітей. Висміюватимуться педагогічні методи сватів та тестів. Кожен буде тягнути внучку Женю на свій бік, використовуючи усі можливі методи: подарунки, вседозволеність, смачненьке і не тільки…Чому ж на одній території зустрілися ворожі сторони: свати та тесті? А пояснення дуже просте – молода пара – Маша та Максим Ковальові – їдуть на чудовий відпочинок в Італії. Вони телефонують батькам та просять приглядіти за маленькою внучкою. Але виникає плутанина… Женя – тільки на перший погляд звичайна 5 літня дівчинка. Все набагато складніше: вона розуміється на мобільних, комп’ютерах, а, коли буде дорослою, хоче стати президентом або ж його дружиною. Більш детально можна взнати, що коїться в тій чудернацькій сім’ї, тільки переглянувши фільм. Хоча «Квартал – 95» (ініціатор та продюсер телепроекту) та ICTV (співпродюсер) ще не називають дату виходу комедії на телеекрани.

Донька, свати та тесть розповідають про проект

- Ми зацікавлені у розвитку національних кінопроектів, - коментує Олександр Богуцький, генеральний директор каналу ICTV. – Усі глядачі мають різні смаки, почуття гумору, але ми певні, що «Свати» матимуть успіх. А, якщо так: побудуємо довготривале партнерство з «Кварталом – 95».

Андрій Яковлєв, керівник відділу кіновиробництва «Студії «Квартал – 95»», розповів, що « студією розроблені кілька сценаріїв, але першим реалізованим фільмом стали«Свати»». – Ідеї для усіх фільмів генерує спеціальна творча група у складі четвірки: Володимир Зеленський, Борис та Сергій Шефір, а також я, - коментує Андрій.

Юрій Морозов, режисер-постановник, одразу ж погодився працювати у проекті, бо вважає «Свати» чудовою комедією сімейного перегляду.
- На каналах важко знайти такий жанр, - коментує режисер. - Частіше показують мелодрами, бойовики.
Юрій навіть не влаштовував кастинг акторів. Він чітко знав, якою повинна бути команда. А про найменшу акторку розповідає, що з нею познайомився ще 2 роки тому. І ні хвилини не сумнівався, коли запрошував її на роль. Якраз тоді підійшла Уляна і вмостилась на колінах у режисера.
- В свої 3,5 вона грала чудово, - зауважив Морозов. - Зараз, коли їй 5, перенесла дві нічні зміни поспіль.
Інна Корольова, мама Жені та маленької Уляни Іващенко каже про доцю: «Була дитина за лаштунками, а тепер попереду мене».
Уляною захоплюється весь акторський склад. Вона любить погомоніти з Людмилою Артем’євою. Ще б пак – акторка з чималою фільмографією: «Попелюшка», «Сукня», «Громадянка Росії».

Про Київ розповідала Людмила Артем’єва, що «дуже гостинний».
- Не можливо: годують до знемоги, погода чудова, - усміхається акторка. - Нам кажуть: «Не засмагайте у гримі!!!» А ми відповідаємо: «Звісно, Звісно». Сваха з усмішкою говорила про згоду на роботу у фільмі: «Нам пообіцяли, що будуть чудові люди, гарна погода. Сценарій просто вразив, адже висвітлює теми бабусь, дідусів та батьків, які, на жаль, забуті.»
- Спершу ніхто не знав, хто буде зніматись у «Сватах», - радісно казала Людмила. – Це було таємницею.
Анатолій Васильєв, сват, розповів, що перший день став напрочуд тяжким: «О третій ночі прилетів до Києва, а вже о 5.30 мене забрала машина на зйомки». Про перший знімальний день додав, що «сьогодні налагоджуються стосунки сватів з тестями».
Чомусь серед акторського складу тільки один український актор – Денис Роднянський, тато Жені. Андрій Яковлєв прокоментував цей факт: «Жанр комедії дуже складний. Дуже мало акторів, що можуть зіграти дійсно добре.»
Сюжет фільму автори черпали з власного життя. Але Зеленський відмовлявся остаточно стверджувати, що з його теж: «Якщо скажу, що сюжет із життя, мене стратять».

Людмила Артем’єва, акторкаЛюдмила Артем’єва після прес-конференції погодилась відповісти на кілька запитань весільного порталу «ПАРА МОЛОДА»

- Де минуло Ваше дитинство?
- У Львові. Ніколи його не вважала окремим містом. Ні, воно моє, щоб там не відбувалось. Завжди молитимусь за міста Лева, щоб усе там було добре. Київ, Одеса та Білгород-Дністровський – теж мої міста. Це територія любові, яка мене зігріла і виховала. Завше ділитимусь любов’ю з цими містами. Почуття настільки сильне, яке швидко поширюється. І нехай, швидше та більше.

Уляна Іващенко, виконавиця маленької Жені, з дуже милою бабцею,
акторкою Людмилою Артем'євою

- Знімались раніше в українських проектах?
- В «Лісовик – 1», «Лісовик – 2». Думаю, що буде ще третя частина.

- «Свати» - це генеральна репетиція перед посадою тещі?
Вважаю, що все не випадково.

- Ніколи не думали, якою ви будете тещею?
Дуже цікаве питання. Але не знаю, яка буду теща (всміхається).

- Людмило, не переживаєте, які попадуть свати?
- Будуть та й будуть: все одно наші. Тож прийматимемо їх.

- Ви з донькою подружки?
- Так. Хоча мати я ніяка.

- Чому ж ось так?
- Мама – це носіння дитини на руках, спостереження за усім першим. У мене не було такої можливості: існує поняття одержимості, заробітку. Грати - моя улюблена справа. Але думаю, що донька мене розуміє. Звісно їй не вистачає материнського спілкування. Зате інколи ми збираємося разом та щиро від душі сміємося над дрібницями. Може пройти навіть година щастя. Я не маю на увазі якихось виховних, педагогічних бесід. Не читаю лекцій щодо куріння, пиятики, бо вважаю, що так правильно. Хоча так це чи ні варто спитати у доньки?

Факти
Фільм триватиме півтори години.
Бюджет великий, але цифри – таємниця.
Зйомки проходитимуть у межах Києва.
Виробництво: компанія «KYIVFILM».
В головних ролях: Людмила Артем’єва, Анатолій Васильєв, Тетяна Кравченко, Федір Добронравов, Інна Корольова, Денис Роднянський, Уляна Іващенко.

Журналіст: Ірина Новоставська
Фото: канал ICTV
10.12.2009              сьогодні 2, з початку місяця 35, всього 9031◄ Попередня  

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info