Ресторан Geneva (Женева) Ресторан Женева Ресторан Pallada (Палада)


 

Ресторан СкорпіонБенкетний зал на 200 осіб, окремий зал на 25 осіб, літні альтанки, мангал, жива музика під замовлення, великий асортимент різноманітних страв української, польської та європейської кухні. Десерти.

Ціна від: 850 грн.

Адреса:
Львівська обл., м. Рудки, вул. Івасюка 17

Телефон:
(067) 960-65-77
(068) 110-01-11

instagramfacebook

На трасі Самбір-Львів у м. Рудки, яке входить до історично-вагомих місць Самбірщини, відоме своїм костелом з чудотворною іконою та місцем поховання О. Фредро, а тому є привабливим для польських туристів, на вул. Івасюка 17 знаходиться вишуканий ресторан Скорпіон.

Бенкетний зал на 200 осіб, окремий зал на 25 осіб, літні альтанки, мангал, жива музика під замовлення, великий асортимент різноманітних страв української, польської та європейської кухні, смачні десерти. Досвідчений шеф-кухар готує страви на індивідуальне замовлення, щоб задовольнити навіть найвибагливіших гостей.

Проводимо Дні народження, корпоративи, ювілеї, весілля та інші важливі урочистості. Вишуканий інтер*єр вдало доповнюють каміни, виставка-продаж авторських картин та привітний персонал. Фішкою ресторану є дієтична голубина кухня. Перші та другі страви з голубів м'ясних порід кінг та штрассер. Приємною ноткою до частування буде фірмовий коктейль "Поцілунок Скорпіона"

Уважний персонал ресторану завжди намагається не лише смачно пригостити, але й подарувати затишок, незабутній відпочинок та неповторну атмосферу кожному гостю. Завжди раді новим гостям і шануємо постійних відвідувачів.

Адміністратор Ірина 067 960 65 77 Тел на бар 068 11 00 111
сьогодні 3, з початку місяця 106, всього 12002

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info