Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Ресторан зачинено на карантин! А ми все одно відсвяткуємоДіана – харизматична дівчина з замріяними очима, Віталій – веселий і щирий юнак. Він полюбив її за найкрасивішу посмішку у світі, і щодня впродовж семи років вони писали свою історію. У ній була перша спільна подорож за кордон, куди Діана ледь вблагала батьків її відпустити. І 130 днів розлуки, коли прокидалася о 5-й ранку, аби поговорити з коханим по скайпу. Любов на  відстані ще більше зміцнила їхні стосунки. Друзі, які за цей час уже стали не просто спільною компанією, а дійсно найближчими людьми, з нетерпінням чекали їхнього весілля. І цей день уже мав свою дату, але, на жаль, не все йшло за планом. 
Як сніг на голову за місяць до весілля впала новина з ресторану: «Ми закриваємось на карантин, заклад не працюватиме». Хтось би запанікував, засмутився – але не ця пара. Призначили нову дату й почали готуватися. 

16 липня минулого року Віталік освідчився Діані. І тому нова дата стала знаковою, адже день у день, рівно за рік, пара справила гучне весілля. Свою першу дату, 9 травня, наречені теж відсвяткували: вдома, у колі найрідніших людей зробили собі мінівесілля. «Це була маленька репетиція, у нас було два весілля», – сміється Діана.  
Новий заклад – локація на мільйон просто неба – став ідеальним місцем для пари. І сама природа сприяла молодим, аж важко повірити, що так може бути: світило сонце, співали пташки, шелестіли дерева, шуміла ріка, а Віталій з Діаною обмінювалися обітницями. Гості не стримували емоцій, плакали навіть музиканти.

З ведучою церемонії молодята знайомі не перший рік, вона нагадала багато моментів та історій з дитинства наречених, які і розчулили гостей. Мудро продуманий сценарій і шикарний декор додали святу атмосферності, навіть торт був у стилі свята!  
Імпровізований перший танець вдався чуттєвим і легким. Весільна музика захопила запрошених від першої до останньої пісні: гості розривали майданчик, а музиканти не переставали грати. «Ми були в приємному шоку», – згадує Віталік. На прощання кожен гість отримав солодкий подарунок – молодому подружжю досі дякують за ту смакоту. Свято було душевне і затишне; у цьому нас переконують промовисті фотографії з щасливими обличчями молодят і їхніх близьких. 

Зараз молоді усміхаються, згадуючи, як готувалися, переживали за вбрання та обручки, як змінювали заклад. Або коли розповідають, як обрали локацію, де, окрім залитого фундаменту, більше нічого не було; як легко довірились усій команді, що створила для них таке свято. І зараз вони дуже тішаться, бо це був їхній перший спільний і такий вдалий проєкт наосліп. Весілля, яке стало чудовим спогадом на все життя для них і для всіх гостей, яким пощастило бути поруч з Діаною і Віталієм того дня.

Автор: Марія Гоцуляк, весільний портал Пара молода


27.08.2020              сьогодні 1, з початку місяця 31, всього 634◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info