Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 

  
 
◄ Попередня   Наступна ►

«Рецепти весілля» від агенції «MOPIS» (відеолекція)Щоб приготувати особливу страву – корисно послухати шеф-кухаря, як він це робить. А щоб «приготувати весілля» - корисно почути секрети досвідчених профі. І «Пара молода» дарує вам таку можливість! Про тренди, традиції, секрети стильного свята – з перших вуст, від весільної агенції «Мопіс»…

Це відео – насправді, майже секретні файли ). Адже записане воно у «Секретній кімнаті»: на «Весільному рауті 2018». Там відомі та визнані лідери весільної справи ділилися із нареченими своїм досвідом, давали актуальні та корисні поради щодо створення особливого свята.

Одними зі спікерів «Секретної кімнати» стали засновниці весільної агенції «MOPIS» Міла Ярошевич та Аліса Василинка. На їхньому рахунку наймасштабніші весільні проекти, найсміливіші рішення… А ще - власна школа координаторів та декораторів, організація щорічного грандіозного Lviv Wedding Festival та Ukrainian Business Marafon.

Словом, наступну відеолекцію «Пара молода» дуже рекомендує до перегляду усім, хто хоче отримати рецепт стильного весільного свята!

Відео: «MAK production»

09.05.2018              сьогодні 1, з початку місяця 16, всього 439◄ Попередня   Наступна ►

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info