Каталог-планувальник Пара молода


 
  Наступна ►

… надцятий День народження вашої сім’ї… або річниці одруження та їхнє святкуванняГоворять, що в житті кожної дівчини біла сукня «являється тричі» – під час хрещення, першого причастя та шлюбу. Проте не варто засмучуватися, якщо ви вже пережили усі ці етапи. У вашому житті ще стільки приємних моментів. Головне, щоб ви зуміли зосередити на них свою увагу та бажання близьких підтримати вашу ініціативу.


Пригадайте, що найчастіше лунало у тостах рідних та друзів під час весільного застілля – зустрітися на срібному, золотому, платиновому вашому весіллі. У них є бажання привітати вас ще раз, у вас – влаштувати гарну вечірку, то чому б не зробити дві приємні речі відразу? Тим паче, що традиція святкувань річниць одруження на теренах не лише Галичини, а України в цілому, досить поширена. Від вас залежатиме наскільки часто ви святкуватимете «день народження своєї сім’ї». Адже це можна робити щорічно, або ж на «круглі» дати. Ці святкування будуть чудовим прикладом для молодшого покоління вашої родини, які закладатимуть основу сімейних цінностей.

Якщо на весілля слід запрошувати усіх родичів без скорочень, то на ювілей одруження, козирі у ваших руках – кого душа забажає. Тут діє інше правило – «не кількістю, а якістю» влаштувати гарне святкування. Обдумавши місце проведення гостини, меню, можете сміливо звільняти кільканадцять полиць у меблях для нових подарунків. Вони щороку будуть іншими і символізуватимуть ваші взаємини.

Перше свято відбудеться рівно через рік. Воно називається ситцевим весіллям, і характеризує ваші взаємини, які тривають уже 365 (або 366) днів. Проте навіть за цей час ви з чоловіком пізнали один одного краще, подолали перші труднощі, зіткнулися з побутом і буднями сімейних відносин. Серед своїх подарунків ви найімовірніше знайдете предмети домашнього вжитку з тканини.

Коли ж ви вправно пережили перше святкування – наступного року готуйтеся до паперового весілля. Папір символізує ваші відносини, які можуть «порватися», оскільки другий спільний рік життя приносить немало випробувань для молодять, особливо, якщо у них народжується немовля. Після цього свята ваше помешкання поповниться цікавими книгами, гарними картинами та неординарними фотоальбомами. Нерідко на цей ювілей дарують гроші – адже молода сім’я потребує чимало обновок.

Треті роковини спільного життя вважають значним етапом і називають шкіряним весіллям. Цей матеріал міцніший за ситець. Адже і ваша сім’я стала міцніша, проте іноді схильна до змін. На це свято, окрім традиційних шкіряних виробів – сумок, гаманців, ременів, вам можуть подарувати шкіряні меблі, дві пари хатнього взуття (тапок) як символ домашнього затишку. Вам з коханим на цей ювілей варто обмінятися шкіряними або замшевими рукавичками. Іноді трирічні роковини весілля називають пшеничним весіллям, тому доречним подарунком стане букет із колосків або сувеніри з соломи.

Четверті роковини (воскове або лляне весілля) символізують ваші гармонійні взаємини і збільшення достатку в господарстві. Очікуйте в подарунок букетики квітучого льону, одяг, постільну білизну, рушники, скатертини, набір серветок. Якщо серед ваших друзів є творчі люди, вони цілком можуть подарувати вам написану на лляному полотні картину або вишитий гобелен. Красиві мерехтливі свічки – обов’язковий атрибут святкового столу.

П’яті роковини – це дерев’яне весілля. Ваша сім’я уже міцна як дерево, але небезпека пожеж (сварок) все ж таки вас підстерігає. У помешканні побільшає різноманітних скриньок, свічників, ваз, кухлів, ложок… Одним словом, різноманітного кухонного начиння, яке неодноразово вам знадобиться.

Шостий весільний ювілей – чавунне весілля. Чавун, не дивлячись на зовнішню міцність, крихкий метал, від удару він може луснути. Це аналогія до взаємин, які потребують безперервних старань, щоб багаття сімейного вогнища не згасало. У деяких народів шостий ювілей весілля називається кипарисовим. Тому символічним подарунком цього дня може бути маленьке кімнатне дерево або екебана.

Дуже важливими завжди вважалися сьомі роковини – мідне або шерстяне весілля. Мідь здавна вважали символом достатку в сім’ї. Тому не ображайтеся, якщо друзі подарують вам мідну підківку на щастя. Будь-яка прикраса з міді буде подарунком із подвійним призначенням, естетичним і лікувальним. Позаяк у мідного весілля є ще одна назва, то не можна обійти увагою і подарунки з шерсті – шапочки, шарфи, хустки, рукавички.

Восьмий ювілей – це бляшане весілля, символ оновлення взаємин. Це свято спонукатиме вас оновити квартиру та інтер’єр. До нових кухонних меблів пасуватиме блискуче начиння та побутові прилади, які друзі принесуть вам у подарунок.

Сподіваємося, що до дев’ятого ювілею – фаянсового весілля, ви наповните свою сімейну чашу достатком. В цей день вам подарують чимало фаянсового посуду.

А ось квітами дім наповниться ще через рік. Рожеві троянди в 10 уродини (трояндове весілля) вашої сім’ї свідчитимуть про красу та непорушність вашої Фортеці Кохання. В цей день чоловік має подарувати вам 11 троянд – 10 червоних – як символ любові і 1 білу – як символ надії на наступне десятиліття. Вам слід одягти рожевий одяг або прикраси рожевого кольору. Друга назва цього ювілею – олов’яне весілля, тому доречними подарунками будуть набори столового посуду і приладів.

Решта ювілеїв ви святкуватимете кожні п’ять або десять років. Відтак зростатиме не лише якість подарунку, а й сам привід для святкування. Адже прожити кількадесят років із однією людиною, зберегти тепло та чуйність у взаєминах – чимале випробування для обох.

Якщо ви дочекаєтеся 50-річного дня народження сім’ї (золотого весілля) – вважайте себе обранцями долі. Ці роковини варто відсвяткувати урочисто й пишно. Ви з чоловіком знову, як і півстоліття назад, маєте пройтися крамницями і вибрати нові обручки, оскільки старі потьмяніли за час сімейного життя.

Ще через двадцять років (70-й ювілей – платинове або благодатне весілля) ви сміливо озирнетеся назад, на внуків та правнуків і зрозумієте, що кохання – благодать і справжнє щастя.

Декому із нас судилося бути разом і в столітній ювілей – стопудове весілля. Цю назву запропонував 126-річний Ніфлулла Агаєв (мешканець Азербайджану), який прожив століття в любові і згоді з 116-річною Белабєїм Агаєвой.

З якої б нагоди ви не зібралися за святковим столом пам’ятайте, головне – не подарунки, а радість від спілкування з рідними людьми. А для подарунків не обов’язково чекати свята. Адже їх можна дарувати й у будні. Маленькі чи великі, коштовні чи символічні – просто від щирого серця і для найдорожчої людини.
 

Довгих і щасливих вам років подружнього життя!!!


Автор: Діана Ангельська, весільний журнал «Наше ВЕСІЛЛЯ»
20.12.2010              сьогодні 1, з початку місяця 33, всього 12929  Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info