Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Роксолана Новак і її колекція весільних суконь «V-ona»Вона – учасниця фешн-показів України та Європи, людина, яка робить наречених красивими. «V-ona» – її п’ята колекція від кутюр, що розквітла цієї весни разом із сакурою. Про весільні сукні, моду і шлях від мрії до успішного молодого бренду «Пара молода» говорить із дизайнером Роксоланою Новак

Дизайнер Роксолана Новак і її п’ята колекція від кутюр весільних суконь «V-ona»
Роксолано, розкажіть, як народжувалась ваша остання колекція і чому ви дали їй таку назву?
Чому саме «V-ona»? По-перше, це наша п’ята колекція від кутюр. По-друге, V – це перемога (кожен нехай думає про своє). По-третє, «V-ona» – це жінка, ніжна, особлива, індивідуальна, кохана!
Колекція s/s 2016 «V-ona» – це колекція весільних суконь від кутюр. Створювали її більше шести місяців. Всі вишивки, якими оздоблені сукні, виготовлені бісером, кристалами та перлами вручну. Символічно, що вона презентувалась навесні, у сакурах, адже кожна сукня така ніжна, як пелюстка сакури, і романтична, як весна! 


Підкреслена жіночність є особливістю вашого бренду, чи не так?
Приємно, що ви це помітили :). А ще сукні від Roksolana Novak вирізняються бездоганним кроєм та якістю виконання, оздобленням ручної роботи. Ми створюємо вишукане дороге вбрання, яке модне завжди. Всі мої клієнти приходять не за черговою обновкою, а за ексклюзивом. Тому повністю мені довіряють і завжди прислухаються до порад, в протилежному випадку – це не наші клієнти.

Який саме одяг виготовляє Roksolana Novak? Адже окрім весільних суконь у вас була ще й колекція пальто.
Колекція пальто була радше виключенням. Вона була експериментальною і відразу розпродалася. Ми виготовляємо весільне та вечірнє вбрання. І кожна колекція – це частинка моєї душі. Ми витрачаємо багато часу, щоб наречена була неперевершеною у свій особливий день, і це приносить всій нашій команді величезне задоволення.
Дизайнер Роксолана Новак і її п’ята колекція від кутюр весільних суконь «V-ona»
Пам’ятаєте першу весільну сукню, яку створили?
Так, це була моя власна весільна сукня, спочатку у мріях, потім на ескізі, а прийшов час – і мрія стала реальністю.

Роксолано, звідки у вас взявся потяг до створення одягу? 
Стиль мені прививався з дитинства: мама завжди гарно одягалася. Це у нас від бабусі, яка всю родину обшивала у «дизайнерські» речі. Шити, в’язати, вишивати я вмію з дитинства, але тоді навіть не думала, що стану художником-модельєром.


Родина підтримувала у ваших починаннях?
Звичайно, підтримувала: без них не було б бренду Roksolana Novak. Адже родина і є абсолютним щастям, а коли є таке відчуття, тоді є натхнення творити.

Які весільні сукні зараз у моді?
Тренди весільної моди дуже різноманітні цього сезону, але можна виділити основні: ефект татуювання (коли прозорість і мереживо поєднується з тілом), відкрита спинка, акцент на талії, довгі рукави, оздоблення ручної роботи. Також шоком цього сезону стали брюки у весільному образі молодої. 


Де сьогодні можна знайти одяг вашого бренду?
Сукні можна придбати в нас у салоні «Roksolana Novak» у місті Ужгород, за адресою: площа Шандора Петефі 8а. Записатись на примірку можна за номером 050-04-151-04.

Наостанок дайте кілька порад, як виглядати модною і красивою нареченою? 
Пораджу не сліпо наслідувати модні тренди, а прислухатись до себе, адже можна бути модною, але не стильною. Мода мінлива, стиль – вічний! Будьте стильними, дорогі наречені, шукайте свій неповторний образ, несхожий на інші!

Текст: Юліана Діткун, весільний портал Пара молода
Фото: Nadia Belik
MUA: Slava Rosso
Models: Alisa Kononchyk, Ksenija Stryk


14.06.2016              сьогодні 1, з початку місяця 46, всього 2913◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info