Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Романтичне освідченняСвідками надзвичайного освідчення нещодавно стали тернополяни. Закоханий чоловік організував унікальне дійство задля того, щоб почути «так» з уст коханої. Ми не оминули нагоди познайомитись із цим романтиком, адже таких як він сьогодні залишилось зовсім не багато…

«Нас з Марією, так звати мою кохану дівчину, познайомила спільна знайома, - розповідає Іван, - Марія працює перукарем, а Іра була ї моделлю. Одного разу в «Березілі» проходив конкурс перукарського мистецтва, я, звісно ж, примчав туди з фотоапаратом. Дуже вже хотілось привернути до себе увагу цієї дівчини. Я тільки взявся до процесу фотографування, як зрозумів: не вставлена картка пам’яті. Я залишив її вдома! Це було справжнім шоком для мене, так швидко я ще ніколи не мчав через ціле місто. Адже не зробивши цього, я міг впасти «обличчям в багно» не лише перед Машею, а й перед її мамою, з якою вже встиг познайомитись на тому заході…. Так і почалось наше знайомство. За відмінні фото я навіть удостоївся честі в цей же день бути запрошеним на родинне свято до коханої».

Так почали зароджуватись стосунки Івана та Марії. Забігаючи наперед, повідомимо, що розвивались вони дуже стрімко: менш, ніж за три місяці юнак освідчився! Як пояснює сам Іван, йому не лише набридло «дрейфувати» у житті, але й відразу зрозумів, що Маша – «його» жінка, та, з якою хотів би провести решту свого життя. Така думка виникла майже одразу після початку романтичних стосунків, то ж відразу й почалась підготовка до освідчення. Звісно ж, можна було все замовити, однак Іван вирішив, що це буде занадто просто для нього. Тому вирішив освідчитись, так би мовити, власними силами: заспівати серенаду для коханої під вікном. Щоб здійснити свій задум з грандіозним розмахом – відразу ж записався на уроки вокалу. Спланував цілу концертну програму, та «добрі люди» відмовили, пояснивши, що подія зобов’язує до виконання лише однієї особливої композиції. Та й ту Іван підібрав м’яко кажучи не надто вдало: вирішив, що найдоречніше буде заспівати для коханої народну «Ой, чий то кінь стоїть». І в час, коли кохана була переконана, що Іван затримується на роботі, той розспівувався у гаражі.


​Та врешті прийшов день освідчення, і молодий чоловік вже був у всеозброєнні: з апаратурою, з фотографами та відеографами, з каблучкою із діамантом та з врешті підібраною композицією «Love me tender», яку виконував незабутній Елвіс Престлі. Саме вона ідеально вписалась в ту романтичну пригоду, яку затіяв хлопець для коханої жінки. «Найважливіше було не «попалитись», тобто організувати все так, щоб Маша не вийшла на вулицю раніше, ніж потрібно, і в той же час була гарно вдягнута, адже це все фіксувалось на відеокамеру. Не міг я дозволити, щоб її підловили несподівано. Тому подзвонив і сказав, щоб вона збиралася на побачення, а я зараз по неї заїду. Зайвих запитань вона не задавала, тому ми з друзями взялися за підготовку апаратури для виконання моєї серенади».

Коли Маша побачила все дійство через вікно, то була вражена. Та мабуть ще більше вона здивувалась, коли під дверима її квартири віртуозно почав виконувати партію саксофоніст, а Іван піднявся до неї з велетенським букетом, що складався із сто одної троянди. «Ти вийдеш за мене заміж?» - запитав він. Ненадовго задумавшись, дівчина відповіла ствердно: «Звісно!».

Тоді обоє закоханих вийшли на балкон, щоб всім, хто зібрався на вулиці, повідомити радісну звістку. «Вона сказала «так!» - вигукнув Іван, піднявши догори руку Маші, на якій красувався блискучий камінчик.

Заручини пара запланувала на липень, то ж «Пара молода» бажає їм, щоб і ця подія було не менш оригінальною і романтичною та сповненою позитивом, аніж саме освідчення!


17.06.2011              сьогодні 2, з початку місяця 20, всього 8626◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info