Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Романтика «Італійського дворика»Весілля у справжніх палацах (не стилізованих ресторанах, а оригінальних архітектурних пам’ятках) – це завжди виклик для декораторів. Потрібно дуже тонко поєднати особливості будівлі із сучасним весіллям, історію молодят із історією століть… Наприклад, так як це зробила студія декору «Бригіда», оформляючи весілля в «Італійському дворику» 16 століття у Львові.

«Це був один з моїх улюблених проектів, - розповідає Лана Карпович, власниця студії Бригіда. - Коли наша команда дізналась, що церемонія одруження нашої пари відбудеться у одному з найромантичніших місць Львова “Італійському дворику”, то дуже зраділа. Адже це надзвичайне місце за своєю історією, енергетикою та архітектурою».

Надзвичайність історії цієї споруди полягає у тому, що на час свого будівництва (1580 рік) вона була ознакою прихильності короля. Бо зводити палац із шістьма вікнами дозволяли лише за особливі заслуги перед державою. Саме таку подяку від короля Речі Посполитої Стефана Баторія отримав Костянтин Корнякт, особистий секретар монарха, виноторговець з острова Кріт. А з точки зору архітектури, особливим «Італійський дворик» є тим, що він дуже схожий на типові дворики Флоренції і Риму. Воно й не дивно, адже створили цей куточок Італії у серці Львова за проектом італійських архітекторів – Петро з Барбони та Павло Римлянин.


 
Звичайно, історичне навантаження та архітектурна складова були визначальними при створенні декору для весілля клієнтів Бригіди.

«Ми запропонували нареченим провести усе дійство під садовою альтанкою і доповнити її кристалами та квітами. Ковані дерева-канделябри з бокалами шампанського доповнювали велич свята.
Зал, де проходив бенкет, ми задекорувати у королівському стилі, адже сама назва ресторану «Галицька корона» зобовязувала нас до такого стилю. На столах у великих вазах красувались розкішні композиції, які разом із вогниками свічок відбивались у дзеркалах.
Результат нашої командної роботи – оцінювати вам ))»


То ж що скажете? Як вам така романтика в справжньому «Італійському дворику»?

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


18.07.2014              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 7372◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info