Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Royal wedding: королівське весілляНарешті сталося! Весь світ побачив весільну сукню Кейт Міддлтон, ескіз якої довго залишався у секреті від усіх, невідомо було навіть ім’я дизайнера. Але у день церемонії, коли Сара Бартон (дизайнер модного дому Alexander Mc Queen) вийшла з Ройсу, сумнівів ні у кого не залишилось.

Ітак, час розбирати new look нової принцеси: по-перше, сукня, як ви бачите, не біла, а айворі, це точно відобразиться на весільній моді найближчих років, по-друге, сукня сама по собі дуже стримана, без зайвих важких деталей, рюшей, камінь та прикрас. Звісно, Кейт мала дотримуватись усі звичаїв і тому не мала права відкривати плечі, вкорочувати довжину сукні тощо. Відомо, що наречена (і від сьогодні дружина) хотіла додати живих квітів у волосся, але їй заборонили, проте сама королева Єлизавета дозволила їй вдягнути свою тіару від Cartier (1936 рік)! Гідна заміна, чи не так?


​У руках Кейт доволі ніжні квіти, які традиційно вважаються королівськими: мірт, лілеї, плющ та гіацинт. Мовою квітів вони теж символізують королівську владу. Виглядає букет напрочуд ніжно та стримано: букет невеликий за розміром та тримається на тоненькій загнутій ніжці, яка “захована” за самими квітами у руках. Думаю, це теж стане трендом певною мірою - геть великі та масивні весільні букети!

Зверніть увагу: сукня розшита мереживом, це ручна робота, за унікальною методикою, яка дозволяє сукні красиво та ніжно спадати донизу. Квіти на сукні - це троянди, чортополох, нарцис та трилістник.


Все в образі принцеси підкреслює її жіночність та виражає повагу до традицій королівської сім’ї і ні в кого не виникає жодного сумніву з приналежності цієї чарівної дівчини до королівської аристократії! Природній шарм, чарівність, внутрішня сила та гідність - саме ті якості, які визначають аристократичність, а не лише дарований батьками титул, - це і є основна тенденція, яку започаткувала Кейт Міддлтон.

Автор: Ліза Cуділковська


30.04.2011              сьогодні 1, з початку місяця 13, всього 8429◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info