Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«РОЖЕВА МРІЯ» МАЛЬВИ ТА МАКСИМАВони познайомились, будучи ще зовсім дітьми. Їхня історія почалась 2003 року. Безтурботні, щирі, вони будували фундамент сімейного щастя, який називали дружбою. Летіли роки… Веселий хлопчина та безтурботна дівчинка перетворились у красивих молодих людей. Максим та Мальва проводили багато часу разом, у компанії друзів: вечірки, прогулянки, походи у кіно… незчулись, аж раптом зрозуміли, що кохають.

А далі – все мов у кіно. Ейфорія від поцілунків, щастя від цих прекрасних очей, телефонні дзвіночки серед ночі, палкі слова любові. П’ять років вони жили у казці, і зрозуміли, що один без одного не зможуть прожити ні дня, отож час поєднати долі воєдино.«Рожеву мрію» зіграли 5 серпня 2012 року. Втілити ідею в реальність Мальві як весільному координатору було не важко. Кожна деталька: від кортежу і до оформлення залу – відповідала вибраній тематиці. Розваг та сюрпризів на весіллі вистачало: романтика небесних ліхтариків, смішні виступи від шоу-балету «Мерлін Монро», фірмові жарти ведучого свята Юрія Шкільняка, а також величезний заряд позитиву від гостей, серед яких було чимало «весільників».

Максим та Мальва розпочали дорогу сімейного життя ідеальним днем, мрією, яку зуміли втілити в реальність, подарувавши один одному незабутні миті цілковитого щастя!

Текст: весільний портал «Пара молода»
Фото: MONRO Photography
Відео: ВІДЕОСТУДІЯ БРАТИ РЯБІНІНИ


22.03.2013              сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 6729◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info