Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода


 

Руслана МагденкоВедуча, яку ви шукаєте, має сподобатись вам, уміло організувати весільні урочистості, створити атмосферу феєричного дійства , запалити святковий настрій. Це ведуча весілля – Руслана Магденко.

Адреса:
проспект Коцюбинського, 20 Вінниця, Вінницька область, 21000

Телефон:
(063) 320-24-56
(067) 858-87-75

websitefacebook

5 фішок ведучого сучасного весілля
        Сучасне всілля- це модні тренди і професіоналізм ведучої
+Я розігрую ваших гостей, ви ж полюбляєте щирий доброзичливий гумор?
+я створюю атмосферу свята ще до застільної програми тому що зусрічаю вашого першго гостя
+Ви отримуєте оригінальний сценарій  свого  успішного  весілля, адже ми опрацьовуємо його разом із вами впродовж тривалого часу.
+Ви отримуєте точний таймінг вашого свята – це похвилинна програма  де розписаний весь день до відїзду з банкетної зали.
+Ми наповнюємо розважальну програму інтерактивники конкурсами – задіяні будуть всі від молодших до зрілих
+ми подаруємо вам бонус- майсер клас для найменших гостей
+Ми цінуємо вашу довіру і свій авторитет
          Будьмо знайомі, ведуча сучасного весілля Руслана Магденко. Спішу перейти до головного  і, як обіцяла, розкрити вам 
секрети сучасного весільного дійства:

         1.Довіряйте інтуіції. Ведуча, яку ви шукаєте, має сподобатись вам,  уміло організувати весільні урочистості, створити атмосферу феєричного дійства , запалити святковий настрій. Я закохана в свою професію – ведуча весілля – це часточка мого життя. Тому весільна програма, церемонія розпису  і  розважальні шоу я створюю легко  із думкою про вас. Ви  ж  хочете бути вражаючи бездоганними , тому випадковостям  тут не місце, все має бути продуманим. Сценарій, зовнішній вигляд і манера ведення мають бути бездоганними.
          2.Міцно тримайте свою мрію в руках. Ви з вашим обранцем неповторні і те, що ви знайшли один одного ще раз це підтверджує.  Ви обираєте сучасне весілля, значить віддаєте перевагу новітнім тенденціям. Нові уподобання швидко змінюються і тут важливо зберегти своє  власне обличчя, свою фішку і тоді плаття, букет , візаж, декор лише доповнять вашу з коханим задумку створити образ власного свята, несхожого на інші. Для цього просто  притримуйтесь своєї мрії і коли ви точно знаєте чого хочите  ми розкажимо як це зробити круто і вражаючи. Ви ж цього хочете?
 
           3. Довірте свій настрій ведучій. Зараз модним є відсутнісь виразної сюжетної лінії. Те що недавно називалось весілля в стилі …сьогодні змінив  сюжетний весільний коктейль. Тому ви сміливо можете поміняти традиційний підхід і  до розваг: вашим гостям може бути запропонована шоу програма, яку вони спостерігатимуть як глядачі і можуть бути організовані ведучою інтерактивні конкурси  у яких  присутні у залі одночасно є і учасниками і глядачами. Ваша вигода тут очевидна у другому випадку  ви не несете зайвих витрат, адже всі розважалки це частина роботи ведучого.
          4. Ваш музичний натрій узгодьте зі  звукорежисером і насолоджуйтесь улюбленими саундтреками. Зараз практично кожен ведучий працює із звукачем- музичний спеціаліст, що додає настрою гостям підтримуючи їх відбивками і заповнює музикою паузи в роботі ведучого.  Зробіть собі приємність обговоріть із ним ваші музичні уподобання і наповніть свій день своєю музикою.
           5. Подаруйте собі сюрприз. Кожен мій виступ наповнюється елементами  шоу програми і щоразу я готую для вас індивідуальний бонус це можуть бути   метрові квіти, що розпускаються  коли ви заходите до банкетної зали, чи номер  шоу  «Зірковий портрет. Золотий пил»,  пісочна анімація «Історія вашого кохання»,  світлове шоу «light art» те, що підкреслить особливість вашого весілля.
  


сьогодні 1, з початку місяця 24, всього 3394

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info