Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

РУСЛАНА: «Мене немає без Сашка»Напевне, щоб стати одним цілим, треба прожити разом принаймні 10 років. Що вже казати про 15-річний шлюб? Саме такий багатий сімейний досвід має українська амазонка Руслана Лижичко, яка у 2004 році підкорила Європу коломийками, а ще раніше – скорила серце продюсера Олександра Ксенофонтова. І не даремно, бо зараз пара не уявляє, що доля могла скластися інакше.

Руслана Лижечко та Олександр Ксенофонтов

Руслано, чи вірите ви в ідеальні подружні стосунки?
В ідеальні — ні. Ніщо не ідеальне в цьому світі. Але у хороші, міцні стосунки — так.
Подружнє життя — це велика робота. Ти починаєш жити не тільки для себе, але й для іншої людини. Ти повинен враховувати не лише власні бажання, а й бажання твоєї половинки. Потрібно вчитися бути гнучким, вміти слухати і чути, пробачати, розуміти, поступатися у чомусь.
 

Чи було у вас все так легко? Або ж треба було працювати роками, щоб зрозуміти та виховати один одного?
Звичайно, ні. А в кого буває легко?! У кожних стосунків «своя історія». Були і сварки, і грюкання дверима, були і палкі примирення, обійми та поцілунки. Бувало по-різному. Спочатку мій вибір не схвалювали батьки. Ми були ще зовсім юні. Вони вважали, що ми надто поспішаємо. Спочатку нам, як молодій сім’ї, було досить важко. Ми із Сашком із простих сімей. Доводилося дуже багато працювати, щоб досягти всього, що у нас зараз є. Але ми вирішили: поки ми разом – ми нічого не боїмося, у нас все вийде.


Цього року ви будете відзначати скляне весілля – 15 років шлюбу. Це дуже великий термін для подружнього життя. Як вам вдалось так довго, і не традиційно для нашого сучасного суспільства, зберігати сім’ю?
Із часом ми зрозуміли: «навіщо сваритися, якщо слідом все одно буде примирення». Ми як одне ціле. Мене немає без Сашка, його немає без мене. Життя насправді таке коротке. Той час, що призначений кожному потрібно заповнювати любов’ю, а не з’ясовуванням стосунків. Ми почали давати один одному більше «свободи», поважати бажання один одного. Навіть через стільки років знаходимо час для романтики, приємних несподіванок, для ласкавих слів.

Ваше життя з чоловіком тісно переплетено не лише у сім’ї, але й у музичному бізнесі – ваша творчість, а також студія радіо-реклами «Люксен». «Робочі» питання не витісняють «сімейні»?
Звичайно, «робочі» питання у нашій сім’ї виникають постійно. Напевно, як у будь-якого подружжя, яке ще й працює разом. Але і без роботи у нас дуже багато спільного. Цікаво, що майже всі сварки у нашій сім’ї виникають саме через якісь робочі розбіжності, через «побут» ми ніколи не сваримося.
 

Як відпочиваєте від роботи: вимикаєте телефони, їдете далеко за межі України?
Так, іноді буває. Ми живемо за містом. Тому нам навіть не треба щось особливе вигадувати. Залишили телефони вдома – і пішли на прогулянку до лісу. Цих кількох годин достатньо, щоб решта дня пройшла пречудово. Сплановано їздимо відпочивати ми рідко, але коли вже їдемо — відпочиваємо від усього і всіх: нас ні для кого немає.:)


Бувало, що ви розлучались з чоловіком на доволі тривалий час, щоб обдумати сімейне життя, і як жити далі?
Після моєї перемоги на «Євробаченні» через постійні концерти за кордоном ми могли не бачитися по кілька місяців. Саша не любить всі ці поїздки, він волів залишатися вдома та працювати тут. Це був досить важкий період для наших стосунків. Таке собі випробування на міцність. Але ми витримали його.

Як би ви визначили сімейні стосунки для вас? Що вони значать?
Зараз я розумію, як ніколи, чітко — це одна з найбільших цінностей у житті кожної людини. Це неймовірна рушійна сила для кожного із нас, це підтримка, натхнення, крила та шалена енергія. Енергія справжнього кохання.
На жаль, в сьогоденні багато людей забувають про ці цінності. А про них забувати не можна — це один з головних секретів успіху та щастя.

Автор: Ірина Новоставська
Джерело: весільний журнал «До і після ВЕСІЛЛЯ»
05.09.2010              сьогодні 1, з початку місяця 4, всього 6621◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info