Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Салон «Елана» представляє: весільні сукні DOMINISSВдягнути на власне весілля сукню українського виробника – це не лише патріотично, але й дуже красиво, жіночно, витончено і практично. Наприклад, якщо це плаття відомого вітчизняного бренду DOMINISS. Приміряти, відчути та вибрати свій вінчальний наряд цієї торгової марки запрошує весільний салон «Елана». Втім, спершу можете познайомитися із сукнями DOMINISS заочно, завдяки нашій фотопідбірці.


Над створенням колекцій ТМ DOMINISS працює група талановитих майстрів, які є провідними фахівцями у даній галузі. За допомогою новітнього обладнання та найкращих матеріалів вони створюють першокласний продукт, який давно завоював лідерство на українському та міжнародному ринках.


 
Кращі матеріали – запорука успіху і найвищої якості колекцій ТМ DOMINISS.
За 10 років успішної роботи, втілена в життя величезна кількість ідей, удосконалена майстерність і створений продукт, який з кожним роком стає все популярнішим.
Творчий колектив компанії DOMINISS успішно вирішує поставлені завдання, спираючись на актуальні тенденції світового дизайну, сучасний стиль і класичні канони швейного виробництва. Професійний підхід і високий рівень відповідальності дозволяє створювати продукцію найвищої якості.

Кожна колекція представляє моделі різних стилів, щоб допомогти кожній нареченій знайти плаття своєї мрії.


 
Тепер купити весільне плаття торгової марки DOMINISS у Тернополі - не проблема! Великий асортимент суконь в наявності у весільному салоні «Елана»! Також будь-яке плаття з каталогу можна замовити!

Дивіться і вибирайте. Завітайте у весільний салон Елана – та переконайтеся у бездоганній якості продукції та різноманітності моделей ТМ DOMINISS.


10.07.2015              сьогодні 1, з початку місяця 37, всього 6055◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info