Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Салют - символ Нового рокуЗустріч нового року із феєричними спалахами салютів, вже стали традицією. Чи можемо ми уявити Новорічну ніч без радісного моря вогню, світла, вибухів, який ми називаємо феєрверком. Мабуть ні, бо так хочеться нехай всього раз на рік якоїсь казковості та містичності, мимоволі починаєш вірити в чудеса.

​Чари завжди знаходяться десь поруч, варто лиш бути пильними і не пропустити ту дивну мить. Тим чудо-дивом у новорічну ніч є святковий феєрверк, за яким вже закріпилася назва символу Нового року. Мільйони людей в усьому світі рівно опівночі виходять на площі або просто підходять до вікон своїх будинків і квартир, щоб насолодитися красою вогняних барвистих спалахів. Погодьтеся, при кожному новому вибуху вогнів, аж дух захоплює. Дивує те, як звичайні люди, фахівці своєї справи, немов жонглери приборкують, таку потужну силу вогню і світла у невеличких коробочках. Захоплюємось їхньою фантазією: кожен новорічний феєрверк не схожий на попередній. Вони якимось унікальним, зовсім незрозумілим для нас чином, створюють все нові і нові комбінації вогняних хвиль. Око радіє, і ми не втомлюємось захоплюємось їх багатій уяві.

Попри красу феєрверки можуть бути небезпечні, особливо в руках аматора, тому для фахівців процес підготовки феєрверку до свята є довготривалим. Адже він має стати символом радості і втіленням тієї удачі, що принесе нам рік прийдешній. Ми завжди маємо власні уподобання. Часто феєричне шоу здається нам не достатньо яскравим або довгим, хочеться додати побільше зелених тонів або, навпаки, додати фіолетових. У такому випадку ви можете замовити свій власний салют. Справжні професіонали своєї справи зроблять все можливе, щоб задовольнити всі ваші потреби. Новий рік несе здійснення мрій.

Навіть якщо Новий рік ви звикли зустрічати у родинному колі, невеличкий феєрверк, додасть вам гарного настрою, а з місцем не проблема, це може бути приміром дворик вашого будинку.

Отож, довірте організацію свого свята віртуозам вогню. Повірте, вони на цьому знаються. Барвисті, яскраві вогні на зоряному небі - це символ новорічної ночі. Зробіть цю ніч незабутньою, сповненою краси у сяючім зорепаді, хай вам і вашим рідним буде, що згадати, як той день, коли у небі ожила казка.

Джерело: весільний журнал "До і після ВЕСІЛЛЯ".
25.05.2010              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 5979◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info